iPhone 5’de Zaman Hataları Çıkmaya Başladı

iPhone 5’de Zaman Hataları Çıkmaya Başladı

Apple tarafından pazara sunulduktan sonra başlayan sorun dalgasında iPhone 5 için bir sıkıntı daha ortaya çıktı. Bu sefer ki sorun ise zamanla alakalı. Bazı kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre Apple iPhone 5 modelinin saati bazen 1-2 saat, bazen de 10 – 15 gün geriye gidebiliyor. Bu sorun her kullanıcıda ortaya çıkmasa da şu ana kadar […]yorumlar.net

tarafından pazara sunulduktan sonra başlayan sorun dalgasında için bir sıkıntı daha ortaya çıktı. Bu sefer ki sorun ise zamanla alakalı.

Bazı kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre modelinin saati bazen 1-2 saat, bazen de 10 – 15 gün geriye gidebiliyor. Bu sorun her kullanıcıda ortaya çıkmasa da şu ana kadar sorun boyutuna ulaşma seviyesine gelmiş durumda.

Kullanıcılar bu sorunla karşılaştıklarında ise genel geçer çözüm önerileri aldıklarını belirtiyorlar. Uçak modunu açıp kapatmak, telefonu açıp kapatmak, tarih ve saat modunu manuel kullanıma getirmek, telefonu kapatmak ve LTE bağlantısını kapatmak gibi çözümler ise genelde kısa süreli olarak işe yarayıp sonrasında sorunun yeniden yaşanmasına sebep oluyor.

  iOS 8.3 Sorunlarını Düzeltiyoruz
Apple iPhone 5

Kullanıcılardan gelen bildirimler ile ilgili olarak Apple kanadından bir açıklama yapılmadı. Ancak dağıtımı yapan Verizon Wireless firması sorunlarla ilgili geri bildirimleri aldıklarını ve muhtemel çözüm önerileri konusunda çalışma yaptıkları bilgisini verdi.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status