iPhone 5S mi, Galaxy S4 mü, LG G2 mi Daha Hızlı ve Performanslı

iPhone 5S mi, Galaxy S4 mü, LG G2 mi Daha Hızlı ve Performanslı

Mobil cihazların hızını ölçen Geekbench uygulaması en hızlı akıllı telefonu belirledi. Uygulamanın sonuçlarına göre iPhone 5S rakiplerini geride bıraktı. İbtimes’ın haberine göre; Apple’ın bu zaman kadar ki en hızlı işlemcisi olan A7’ye sahip iPhone 5S “Which?” dergisinin Geekbench üzerinde yaptığı testlerde dünyanın en hızlı akıllı telefonu ünvanını eline geçirerek Galaxy S4 vb. rakiplerini geride bıraktı. […]yorumlar.net

Mobil cihazların hızını ölçen Geekbench uygulaması en hızlı akıllı telefonu belirledi. Uygulamanın sonuçlarına göre rakiplerini geride bıraktı.

İbtimes’ın haberine göre; Apple’ın bu zaman kadar ki en hızlı işlemcisi olan A7’ye sahip “Which?” dergisinin Geekbench üzerinde yaptığı testlerde dünyanın en hızlı akıllı telefonu ünvanını eline geçirerek vb. rakiplerini geride bıraktı.

Tek çekirdek testlerinde 1410 puana ulaşırken, en yakın rakibi 882 puan elde etti. Yarışta geride kalan ise 687 puan ile 3. oldu. Ayrıca HTC One 643 puan, iPhone 5c 711 puan, Mini 649 puan, HTC One Mini de 477 ile sıralandı.

  HTC M7 Modelinin Görsel ve Teknik Bilgileri Sızmaya Devam Ediyor
iPhone 5S mi, Galaxy S4 mü, LG G2 mi Daha Hızlı ve Performanslı
iPhone 5S mi, Galaxy S4 mü, mi Daha Hızlı ve Performanslı

Çok çekirdek testlerinde ise iPhone 5S 2561 puan ile liderliği elinde tutuyor. Ardından sırasıyla 2355 puan, Galaxy S4 1939 puan, HTC One 1805 puan, iPhone 5c 1281 puan ve Galaxy S4 Mini 1135 puan, HTC One Mini de 880 puan ile geliyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status