iPhone 5S Modeli İle Birlikte Apple iPhone Mini Modeli Pazara Çıkabilir

iPhone 5S Modeli İle Birlikte Apple iPhone Mini Modeli Pazara Çıkabilir

Son dönemde eskisi kadar kar edemeyen Apple firmasının zamanında rafa kaldırdığı bazı projeleri yeniden gündemine aldığı dedikoduları artmaya başladı. Bunlardan birisi de Apple iPhone Mini ya da Ucuz iPhone olarak adlandırılan yeni model telefon olabilir. Farklı renklerde iPhone 5S modelinin üretileceği yönünde pazara sızan bilgilerin yanında Apple firmasının Apple iPhone 5S modeli ile birlikte birde […]


Son dönemde eskisi kadar kar edemeyen firmasının zamanında rafa kaldırdığı bazı projeleri yeniden gündemine aldığı dedikoduları artmaya başladı. Bunlardan birisi de iPhone Mini ya da olarak adlandırılan yeni model telefon olabilir.

Farklı renklerde modelinin üretileceği yönünde pazara sızan bilgilerin yanında firmasının modeli ile birlikte birde Apple iPhone Mini modelini pazara süreceği haberleri sızmaya başladı.

700 – 900 Dolar gibi bir etiket fiyatı ile pazara çıkması beklenilen modeli ile birlikte pazara çıkacağı düşünülen Apple iPhone Mini için de belirlenen fiyat 350 – 400 Dolar seviyesinde.

Plastik kasa yapısı ile pazara çıkması beklenilen Bütçe Dostu iPhone modelinin renkli bir kapak yapısına sahip olacağı ve bu sayede daha çok gençlere hitap edeceği bilgisi de pazarda dolaşmaya başlamış durumda.

  Google Eskiyen Mobil Hizmetlerini Kaldırmaya Başlıyor
iPhone 5S Modeli İle Birlikte Apple iPhone Mini Modeli Pazara Çıkabilir
Modeli İle Birlikte Apple iPhone Mini Modeli Pazara Çıkabilir

 

Apple tarafından malzeme kalitesi düşürülerek pazara sunulacak olan yeni modelin 1000 TL gibi bir fiyattan satışa çıkması durumunda ve gibi modellerin de satış rakamlarında düşme gözlenecektir.

Bakalım Apple firması gelecek dönemde nasıl bir iPhone Stratejisi hazırlayacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status