iPhone 5S Modeli Yakında Pazara Sürülebilir

iPhone 5S Modeli Yakında Pazara Sürülebilir

Apple tarafından normal şartlarda 1 sene bekleme süresi dolmadan yeni model pazara sürülmez iken bu durumda iPhone 5S modeli için çiğnenecek gibi görünüyor. Bu sene Apple iPad 3 modelini de 1 senesi dolmadan geliştirerek Apple iPad 4 ismi ile pazara sunan Apple firması gelen yoğun şikâyetten ve üretim bandında yaşanan sorunlardan dolayı Apple iPhone 5S modelini […]


tarafından normal şartlarda 1 sene bekleme süresi dolmadan yeni model pazara sürülmez iken bu durumda modeli için çiğnenecek gibi görünüyor.

Bu sene iPad 3 modelini de 1 senesi dolmadan geliştirerek iPad 4 ismi ile pazara sunan Apple firması gelen yoğun şikâyetten ve üretim bandında yaşanan sorunlardan dolayı Apple modelini 2013 senesinin ilk çeyreğine hazırlıyor gibi görünüyor.

Resmi bir açıklama gelmemiş olsa da bir kaynak tarafından sızdırılan bilgilere göre Apple modelinin oldukça hassas bir yapıya sahip olmasından dolayı üretim bandında özellikler dış kaplamalar ile ilgili yoğun bir sıkıntı yaşanıyor. Henüz üretim bandına gelmeden kırılan dış kaplama sebebiyle Apple firması hem mali noktada sıkıntı yaşıyor hem de üretim bandındaki iş yükü artmış oluyor.

  Apple 2013 2. Çeyrekte Mali Beklentileri Aştı
iPhone 5S Modeli Yakında Pazara Sürülebilir
Modeli Yakında Pazara Sürülebilir

Bu duruma karşı bir çalışma yapmak isteyen Apple firması tüm modellerini pazardan toplatarak yeni bir kasa ile pazara sunmak yerine kasada biraz değişiklik yaparak modelini çıkaracak gibi görünüyor.

Kısa bir süre içerisinde pazara sürülmesi sebebiyle Donanımsal olarak bir değişimin yapılması ise şu aşamada oldukça zor gibi görünüyor. Zaten 4 Çekirdekli bir teknolojiye ulaşan İşlemci ve diğer donanımsal ürünler sebebiyle iPhone 5S modelinin Tasarım ve Kasa Yapısı olarak farklı bir halde gelmesi daha mümkün gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status