iPhone 5s ve iPhone 5c İçin Dokunmatik Ekranlı Kılıf

Android İşletim Sistemi ile kullanım alanları genişlemeye başlayan S-View özellikli yeni nesil ekranlı kılıflar artık Moshi tarafından üretilecek yeni kılıflar ile iPhone 5s ve iPhone 5c modellerinde de kullanılabilecek.

Kılıfı hiç çıkarmadan aramalara cevap verme, arama yapma, saat ve tarih fonksiyonlarına bakma gibi özellikleri kullanıcıya sunan bu kılıflar sayesinde aslında cihazı daha az kullanmış, kılıfı daha fazla kullanmış olacaksınız.

Moshi’nin SenseCover adlı kapaklı kılıfı entegre dokunmatiğe duyarlı plaka sayesinde kapağı açmadan çağrı cevaplamanızı, sonlandırmanızı veya alarmı sessize almanızı sağlıyor. Bu plaka kapağın alt kısmında yer alıyor. Bu kısım ise ekran kilidinin açıldığı ve gelen aramaların cevaplandığı yer ile aynı hizada. Hassas sensörler dokunma hareketini doğrudan ekrana iletiyor ve işlem gerçekleşiyor.

Kapağın üst kısmında ise bir pencere yer alıyor ve hem gelen arama bilgisi hem de zaman bu pencereden görülebiliyor. Manyetik kilit sayesinde kapak arkaya doğru açılarak sabit bir şekilde durabiliyor. Kılıf buton, bağlantı girişi ve kameraları açıkta bırakacak şekilde tasarlanmış.

iPhone 5s ve iPhone 5c İçin Dokunmatik Ekranlı Kılıf
iPhone 5s ve iPhone 5c İçin Dokunmatik Ekranlı Kılıf

İlk etapta Siyah ve Gri renk tonları ile üretilecek olan kapakların 45 Dolar – 100 TL gibi bir rakamdan satışa çıkması bekleniyor. Kapağa olan ilginin artması durumunda ise firma renk seçeneklerini arttırmaya başlayacaktır.

Moshi SenseCover iPhone Kapaklarının Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı ise şu aşamada belirsizliğini koruyor.

iPhone 5s ve iPhone 5c İçin Dokunmatik Ekranlı Kılıf

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir