Iphone 6 çok yakında sizlerle

Iphone çılgınlığı devam ediyor. Dünyada çok fazla kullanıcıya sahip Iphone akıllı telefonlara her geçen gün bir üst modeli ekleniyor. Geçtiğimiz aylarda Iphone 5S modelini piyasaya süren Apple firması teknoloji üretmeye devam ederek Iphone 6’yı çok yakında hizmete sunuyor. Iphone serisiyle dünya çapında büyük kazançlar sağlayan ve özellikle de gençlerin tercih ettiği telefon markalarından biri olan Apple diğer Iphone telefonlarına göre Iphone 6’yı geniş ekran tasarımıyla sizlere sunuyor.

Iphone 6 hakkında kesin bir bilgi söylenmese de Apple firmasının verdiği tüyolarla ve sosyal medyada dönen konuşmalarla Iphone 6’nın 5 serisinden farklı olacağı kanısı ortaya çıkıyor. Samsung, LG ve diğer firmaların büyük ekranlı telefonları çok fazla tercih edildiğinden Apple’ın da artık büyük ekran üreterek müşteri beklentilerini karşılayacağa benziyor. Ayrıca A8 işlemciye, dört çekirdekli hıza ve 10 MP kameraya sahip olacağı söyleniyor.

Iphone 6
Iphone 6

Firmanın Iphone 6’ya çok önem verdiği bu cihazı üretmek için 10 bin robot kullanacaklarından anlaşılıyor. Ayrıca firmanın Iphone 6’yı üretmek için 100 bin geçici işçi alacağı da belirtildi. Firma tarafından paylaşılan görüntülerde Iphone 6’nın diğerlerine göre daha ince tasarımlı olacağı söylenirken, ağırlık olarak da daha az olacağı belirtiliyor. Özellikleri tam olarak söylenmese de Eylül ayında tanıtılacağı ve 1 aya kalmadan satışına başlanacağı söylenen Iphone 6’nın satış fiyatı bellli oldu. 4,7 inç boyutunda ki ve 32 GB iPhone 6 2699 TL’den satışa sunulacakken, 64 GB’lık iPhone 6 ise yaklaşık 3099TL’den satışa sunulacağı düşünülüyor.

Iphone 6 çok yakında sizlerle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir