Pasaport Kayıt İşlemleriİphone 6 İncelemesi

İphone 6 İncelemesi

İphone 6 İncelemesi Bu Günümüzde insanların en büyük yardımcılarından olan ve devamlı yükselen bir teknoloji ile yenilenen akıllı telefonların Android işletim sistemiyle birlikte çıkarılan ve son model bir telefon tanıtmak istiyoruz sizlere. İphone 6 cihaz beklentileri karşılayan büyüklükte ve her açıdan daha gelişmiş bir makine. Metal sevenler için kusursuz denebilecek kadar iyi yüzeyi ve Retina HD ekranı ile mükemmel bir uyum […]


İphone 6 İncelemesi

Bu Günümüzde insanların en büyük yardımcılarından olan ve devamlı yükselen bir teknoloji ile yenilenen akıllı telefonların Android işletim sistemiyle birlikte çıkarılan ve son model bir telefon tanıtmak istiyoruz sizlere. İphone 6 cihaz beklentileri karşılayan büyüklükte ve her açıdan daha gelişmiş bir makine. Metal sevenler için kusursuz denebilecek kadar iyi yüzeyi ve Retina HD ekranı ile mükemmel bir uyum sağlayan bir telefon. Donanımı ve yazılımı ile kusursuz olan bu cihaz isteyene 4,7 inç, isteyene casino online 5,5 inç ekran boyutuyla hizmet veriyor. İphone 6 ‘nın bir başka özelliği ise her açıdan büyük görünen ekranında daha geniş izleme kapasitesi ve yüksek çözünürlük, daha fazla renk seçeneği, parlak, Multi-Touch ekranı, çift etki alanlı pikseller, geliştirilmiş polarizör ve inceliği ile dikkatinizi çekecek.

  iPhone 5 Modeli Yenilenmiş Tasarım ve Ek Özelliklerle Geliyor

Ayrıca bu cihaz tüm zamanların en gelişmiş araçlarından biri olarak göze çarpıyor. Ekran yaklaştırma ile standart vaziyetteyken daha fazla uygulamayı görebilirsiniz. Birazda teknik özelliklerinden bahsedecek olursak; İphone 6 , ikinci nesil 64 masaüstü sınıfı mimariye sahip olan A8 çipe sahiptir. M8 yardımcı hareket işlemcisi ile dikkat çekmektedir. Yeni sensörleri ile dikkat çekicidir.Hareketlerinizi ölçer ve size bilgi verir. Performansı ve pil ömrü ile cihazınız diğer cihazlara nazaran uzun süreli kullanım imkanı sunar. Daha fazla şey yapmak bu cihazla size kalmıştır. Tam istediğiniz gibi olan bu cihaz teknolojik yönden de çok ileridir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status