iPhone 6 Modeli 500 TL’den Satışa Çıktı

iPhone 6 Modeli 500 TL’den Satışa Çıktı

Apple tarafından pazara sürülmesi için geri sayıma başlanılan iPhone 6 serisi 500 TL’den satışa sürüldü bile. Çinli üreticiler Apple firmasından daha hızlı bir şekilde iPhone 6 serisini üretmeyi başardılar ve 500 TL gibi bir rakamdan Çakma iPhone 6 pazara sürüldü. Java altyapısı ile çalışan İOS 7 İşletim Sistemine sahip olan Çinli iPhone 6 modelleri çok […]yorumlar.net

Apple tarafından pazara sürülmesi için geri sayıma başlanılan iPhone 6 serisi 500 TL’den satışa sürüldü bile.

Çinli üreticiler Apple firmasından daha hızlı bir şekilde iPhone 6 serisini üretmeyi başardılar ve 500 TL gibi bir rakamdan Çakma iPhone 6 pazara sürüldü.

Java altyapısı ile çalışan İOS 7 İşletim Sistemine sahip olan Çinli iPhone 6 modelleri çok yakında ülkemizde de hızlı bir reklam sistemi ile satışa çıkacaktır.

Eylül ayının ortaları gibi tanıtılması beklenilen Apple iPhone 6 serisi kullanıcılar tarafından ilgi gördükçe Çakma Modellerde pazardaki yerini ve satışı yükseltmeyi başarıyor.

 

  Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status