iPhone 6s Serisi Yerine iPhone 7 Gelebilir

Apple firması 2015 yılında beklentilerin ötesinde bir hareketle Apple iPhone 6s serisi yerine Apple iPhone 7 serisini pazara sürebilir. KGI Analistlerinden birisinin iddiasına göre beklentilerin dışına çıkmak ve yepyeni bir tasarım ve sistem ile pazardaki ağırlığını arttırmak isteyen Apple firması iPhone 6s serisini es geçebilir. Yeni iPhone dedikoduları, özellikle Macbook ve iWatch tanıtımından sonra oldukça arttı. […]firması 2015 yılında beklentilerin ötesinde bir hareketle  6s serisi yerine serisini pazara sürebilir.

KGI Analistlerinden birisinin iddiasına göre beklentilerin dışına çıkmak ve yepyeni bir tasarım ve sistem ile pazardaki ağırlığını arttırmak isteyen firması 6s serisini es geçebilir.

Yeni dedikoduları, özellikle Macbook ve iWatch tanıtımından sonra oldukça arttı. Bugüne kadarki iddialar, gelecek nesil cihazın mevcut 6 ve 6 Plus serilerine benzer bir tasarım ile geleceği ve minör donanım güncellemesi içereceği yönündeydi.

Son bilgiler ise gelecek modelinin yeni özelliklere sahip olacak ana bir model olacağına işaret ediyor olabilir.

iPhone 6s Serisi Yerine iPhone 7 Gelebilir
iPhone 6s Serisi Yerine Gelebilir

Force Touch iPhone’a geliyor

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, gelecek iPhone modelinin en büyük özelliğinin, 12 inç Macbook’ta karşımıza çıkan Force Touch teknolojisi olacağına inanıyor. Dokunma şiddetine göre tepki veren ve işlevsel kullanımlara olanak sağlayacak bir iPhone, bu alanda yeni bir devrimin öncülüğünü yapabilir.

iPhone 6s Serisi Yerine iPhone 7 Gelebilir
iPhone 6s Serisi Yerine Gelebilir

Serisi 1 Sene Erken mi Geliyor?

Koo’nun iddialı bir öngörüsü ise gelecek iPhone’un adına yönelik. Analist, ’ın hazırlamakta olduğu yeni iPhone modelinin iPhone 6s değil iPhone 7 olarak adlandırılacağını düşünüyor.

Bir ihtimal hem Apple’ın klasik güncelleme döngüsünü kırabilir, hem de kullanıcıları algısında S modelleri için düşünülen “ara model” algısını ortadan kaldırabilir.

Ancak Apple cephesinin Sır Saklama konusundaki gaddar yapısı sadece bir sızıntı haber olarak kalması anlamına geliyor bu bilgileri.

2015 Eylül – Ekim ayına kadar netleşmeyecek olan 2015 Apple serisi için 6S veya iddiaları da daha şu an için çok somut kalıyor.

 Kaynak: ShiftDelete

  Apple iPhone 7 Modeli BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status