Pasaport Kayıt İşlemleriiPhone 6s ve 6S Plus Modelleri İçin Zeiss’den Mobil Lens

iPhone 6s ve 6S Plus Modelleri İçin Zeiss’den Mobil Lens

Apple iPhone 6s ve Apple iPhone 6s Plus modellerine özel olarak Zeiss firması tarafından üretilen Mobil Lens Modelleri tanıtıldı. Mobil Aksesuar Üreticisi ExoLens ile yapılan ortak çalışma sonucunda Zeiss Kalitesi, ExoLens Şıklığı ve Apple iPhone modellerinin gücü bir araya gelmiş durumda. Ortaya ise ciddi anlamda başarılı sonuçlar veren Geniş Açı, Makro ve Tele Lenslerden oluşan […]


Apple iPhone 6s ve Apple iPhone 6s Plus modellerine özel olarak Zeiss firması tarafından üretilen Mobil Lens Modelleri tanıtıldı.

Mobil Aksesuar Üreticisi ExoLens ile yapılan ortak çalışma sonucunda Zeiss Kalitesi, ExoLens Şıklığı ve Apple iPhone modellerinin gücü bir araya gelmiş durumda.

Ortaya ise ciddi anlamda başarılı sonuçlar veren Geniş Açı, Makro ve Tele Lenslerden oluşan Mobil Lens Ailesi ortaya çıkmış durumda.

 

iPhone 6s ve 6S Plus Modelleri İçin Zeiss’den Mobil Lens
iPhone 6s ve 6S Plus Modelleri İçin Zeiss’den Mobil Lens

 

Makro Lensler İle Çekimler 3 cm’ye Kadar İniyor

Zeiss firması tarafından üretimi yapılacak olan iPhone Macro Lens ailesi ile 3 cm ile 12 cm arasında Makro Fotoğraf Çekimi yapılabilecek.

Geniş Açı Lens sayesinde cihazın arka kamerası ile Selfie veya mekân çekimleri çok daha kolay ve kaliteli bir şekilde yapılabilecek.

Tele Lens modellerinin kaç X Optik Zoom yapacağı konusunda henüz bir açıklama yapmayan firmanın yine de başarılı bir yakınlaştırma oranı sunacağını şimdiden düşünebiliriz.

 

Zeiss Mobil Lens Modelleri
Zeiss Mobil Lens Modelleri

 

Mobil Lens Modelleri Toza ve Darbeye Dayanıklı Olacak

Zeiss ve ExoLens tarafından Apple iPhone 6s ve Apple iPhone 6s Plus modellerine özel olarak üretilecek Mobil Lens Ailesi Toza ve Darbelere karşı dayanıklı olacak.

Zeiss firması ayrıca çekim esnasında sıkça ortaya çıkan Renk Sapması Sorununun da Zeiss Mobil Lensler sayesinde ortadan kalkacağını belirtmiş durumda.

iPhone 6s modeli için 130 dolar, iPhone 6s Plus modeli için ise 150 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan Mobil Lensler firma tarafında 2016 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacak.

Ülkemizde de satışta olacak lenslerin ülkemizdeki fiyatlandırma ve vergilendirme yapısı sebebiyle 500 TL ve üstündeki bir fiyattan satışa çıkmasını beklemek pek yanlış olmayacaktır.

Ayrıca Zeiss firmasının ilerleyen günlerde Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri ile Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note, HTC One A9, LG G4, LG V10, Sony Xperia Z5 Premium ve Sony Xperia Z5 gibi modellere de benzer Mobil Lens üretmesi de bekleniyor.

Bakalım Zeiss ve ExoLens firmaları ürün gamını sadece bu modeller ile mi sınırlı tutacaklar.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status