Pasaport Kayıt İşlemleriiPhone 6S ve iPhone 6S Plus İçin Yeniden Alüminyum Kasa

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus İçin Yeniden Alüminyum Kasa

2015 Eylül ayı gibi pazara sürülmesi beklenilen Apple iPhone 6S ve Apple iPhone 6S Plus serilerinde bir önceki kasa yapısına benzer bir kasa kullanılmasına karar verildi. iPhone tüm dünyada en çok satan mobil cihaz olma özelliğini her yıl rekor üstüne rekor kırarak yenilemektedir. Her iPhone modeli bir önceki modele nazaran daha fazla satış rakamına ulaşarak […]


2015 Eylül ayı gibi pazara sürülmesi beklenilen 6S ve 6S Plus serilerinde bir önceki kasa yapısına benzer bir kasa kullanılmasına karar verildi.

tüm dünyada en çok satan mobil cihaz olma özelliğini her yıl rekor üstüne rekor kırarak yenilemektedir. Her modeli bir önceki modele nazaran daha fazla satış rakamına ulaşarak bu noktada rakipsiz bir görüntü çizmektedir.

’ın Eylül ayında tanıtacağı 6S ya da iPhone 7′nin şu anda teknik detayları ve tasarımıyla ilgili bir bilgi bulunmasa da Tayvan Economic Daily News’in haberine göre firma yeni nesil iPhone’da yoluna yine alüminyum ile devam edecek.

  Danimarka'ya Apple'dan bir merkez daha

iPhone 6’nın eğilme görüntülerinden sonra Alüminyum 7000 ile yoluna devam edecek. Bu karışım alüminyumun içine üçte bir oranında paslanmaz çelik konmasıyla elde ediliyor ve böylece Alüminyum 7000, normal alüminyuma göre %60 daha fazla mukavemet gösteriyor.

 

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus İçin Yeniden Alüminyum Kasa
iPhone 6S ve iPhone 6S Plus İçin Yeniden Alüminyum Kasa

Bu malzeme kalitesi ’ın telefonlarının bükülme sorununu ortadan kaldırır mı bilinemez ama tasarım anlamında çok şık görüneceği aşikar.

 

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/iphone-6s-ve-iphone-6s-plus-icin-malzeme-secimi-yapildi-27406.html


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status