Apple iPhone 7 Modelinin Kılıfları Tasarımını Gözler Önüne Seriyor

Apple iPhone 7 modelinin Kılıf Tasarımları cihazın Kamera ve Kulaklık yapısı ile alakalı bazı bilgileri netleştirmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde sızan haberlere göre Apple iPhone 7 serisi iPhone 6s serisinden bazı farklarla pazara çıkacak.

Bu farkların en başında ise cihaza eklenen Çift Kamera Sistemi ve 3.5 mm Kulaklık Çıkışının cihazdan kaldırılmış olmadı gibi görünüyor.

 

iPhone 7 Kılıf Tasarımları
iPhone 7 Kılıf Tasarımları

 

Tasarımda Aynı Kasa İle Devam Edilecek

OnLeaks isimli Twitter Hesabı üzerinden sızdırılan ve Apple iPhone 7 serisine ait olduğu iddia edilen Şeffaf Arka Koruma Kılıfları cihazın muhtemel tasarımı hakkında bizlere bazı ipuçları verir hale gelmiş durumda.

Sızdırılan kılıf tasarımlarında cihazın 3.5 mm Kulaklık Çıkışı için bir yerin ayrılmadığı ve cihazın sadece Şarj ve Data Girişi için alt kısımda yer ayrıldığı gözleniyor.

Ayrıca kamera bölümü için konumlandırılan alanın daha uzun tutulmuş olması sebebiyle cihazın arkasında Çift Kamera Sistemi ya da Laser Auto Focus Sisteminin kullanılacağı düşünülmeye başlanmış durumda.

 

iPhone 7 Kılıf Tasarımı
iPhone 7 Kılıf Tasarımı

 

Sıfırdan Bir Kasa Tasarlanmamış Durumda

Eğer sızan kılıflar cihazın gerçek yapısını ortaya koyuyor ise şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki cihazın Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6s serilerinden birkaç değişiklik dışında hiçbir tasarımsal farkı olmayacak.

Bu noktada da Apple iPhone 7 serisi ile Tasarımsal Değişimler bekleyen kullanıcılar biraz hayal kırıklığı yaşayabilirler.

Apple firmasının özellikle son 2 seride aynı kasayı kullanması ve 3. Seride de aynı kasa ile yoluna devam edecek olması Apple Fanlarını pek mutlu etmeyecek olsa da yeni dönemde Apple firmasının daha fazla aksesuar satacağı ve kendi alanında özelleşmeye gideceği kesin.

 

iPhone 7 Kılıf
iPhone 7 Kılıf

 

iPhone 7 İçin Lisanslı Kulaklıklar Hazırlanıyor

3.5 mm Standart Kulaklık Çıkışı kullanmayacağı artık neredeyse kesin olan Apple iPhone 7 serisinin pazara çıkmasının hemen arkasından iPhone 7 Kulaklıklarının da pazara sürülmesi bekleniyor.

Bu sayede daha önce pazara sürdüğü Apple Lisanslı Şarj Kablolarından elde ettiği geliri artık Apple Lisanslı Kulaklık Modelleri ile de katlayarak sürdürecek.

Kullanıcıların bu değişiklik sonrasında kutu içinden çıkan Orijinal Apple Kulaklıklarını bozmaları durumunda özel kulaklıklar dışında kulaklık kullanamayacak olmaları bakalım pazarda iPhone 7 serisinin satışlarına nasıl bir etki yapacak.

Apple iPhone 7 Modelinin Kılıfları Tasarımını Gözler Önüne Seriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir