iPhone 7s Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7s Ne Zaman Çıkacak?

İlk çıkardıkları telefondan sonra kullanıcılardan tam not alan Apple her geçen gün ürün yelpazesini ve modellerini geliştirmektedir. Özellikle de telefonları çok sevilen marka telefon modelleri üzerinde sürekli yenilikler yaparak bir üst seviyeye çıkmayı başarıyor. Kullanıcılar tarafından her çıkan model çok rağbet görüyor. Ve çıkaracaklarını duyurdukları modeller ile ilgili de sabırsızlıkla bekleniyor. Son zamanlarda en çok […]


İlk çıkardıkları telefondan sonra kullanıcılardan tam not alan Apple her geçen gün ürün yelpazesini ve modellerini geliştirmektedir. Özellikle de telefonları çok sevilen marka telefon modelleri üzerinde sürekli yenilikler yaparak bir üst seviyeye çıkmayı başarıyor. Kullanıcılar tarafından her çıkan model çok rağbet görüyor.

Ve çıkaracaklarını duyurdukları modeller ile ilgili de sabırsızlıkla bekleniyor. Son zamanlarda en çok merak edilen ve sorulan sorular arasında İphone 7s’in ne zaman çıkacağı. Amerika’ da tanıtımı yapılan telefon kullanıcıların beğenisine sunuldu ve beklendiği gibi oldukça ilgi gördü. Ülkemizde ise henüz satışa sunulmayan telefonun ne zaman satışa gireceği merak konusu.

İphone 8 ismi ile mi yoksa 7s ismi ile mi çıkması gerektiği tartışma konusu olan telefon özellikleri bakımından çok gelişmiş olacak. Eylül 2017 de Aple’ın 10. Kuruluş yıldönümü kutlamalarında İphone 7s in de tanıtımının ve resmi olarak tüm dünyada satışa çıkartılmak üzere kullanıcının beğenisine sunulacağı söyleniyor.

  Apple kriz yaşamaya devam ediyor!

 

İphone 7s’in Resmi Olarak Satışa Sunulacağı Tarih

Eylül 2017 olarak açıklanan İphone 7s , İphone kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği bir tarih oluyor.

 

iphone 7s ne zaman çıkacak?

 

İphone 7s’in Özellikleri Neler Olacak?

İphone 7 den farklı olarak 7s ten beklenti daha büyük. 10. Yıl kutlamaları sebebi ile Apple 7s’e daha çok özen göstererek daha da geliştirilmiş bir cihaz hazırlayacaktır. Beklenen özellikler ise şöyle.

  • İphone 7s’in kasasının arka kısmı cam olabilir.
  • Diğer modellerden farklı olarak Home butonu olmayabilir.
  • TouchID cam olabilir.
  • Curved ekran olabilir.
  • İlk esnek İphone telefon gelebilir.
  • Kablosuz şarj özelliği olabilir.
  • Safir cam kullanılabilir.

Tüm bu sıraladığımız özellikler henüz ihtimaller arasında ama Apple’ın almış olduğu bir tasarımın patentinden yola çıkılarak belirlenmiştir. Yani kesin olmamakla birlikte Yüksek ihtimalle bu saydığımız özelliklerden oluşacaktır.

 

Merak Edilen Bir Başka Soru İse Fiyatı Elbette

Bir önceki modelde yaptığı gibi 3 katmanlı fiyat politikası uygulama ihtimali olursa tahminen fiyatların söyle olması bekleniyor. Amerika satış fiyatları baz alınarak. 649 – 749 – 849  Dolar’dan satışa sunulabilir. Bununla ilgili geniş bilgi almak isteyenler https://www.nezaman.com.tr/1504/iphone-7s-ne-zaman-çıkacak adresinden ulaşım sağlayabilirler.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status