iPhone 8 bomba gibi geliyor: Hızlı Şarj!

iPhone 8 bomba gibi geliyor: Hızlı Şarj!

Çoğumuzun en sevdiği telefon serisi olan iPhone’ların belki de en sevmediğimiz özelliği tamamen şarj olmalarının gerçekten çok uzun sürmesi. Fakat bu sorun artık tarihe karışacakmış gibi gözüküyor. Alınan haberlere göre iPhone 8, kutusundan bu sorunu ortadan kaldıracak bir ekipman ile geliyor! Hızlı Şarj Cihazı ne anlama geliyor? iPhone 8’in bataryasının 2700 mAh’lik olması uzun süredir […]


Çoğumuzun en sevdiği telefon serisi olan iPhone’ların belki de en sevmediğimiz özelliği tamamen şarj olmalarının gerçekten çok uzun sürmesi. Fakat bu sorun artık tarihe karışacakmış gibi gözüküyor. Alınan haberlere göre , kutusundan bu sorunu ortadan kaldıracak bir ekipman ile geliyor!

Hızlı Şarj Cihazı ne anlama geliyor?

’in bataryasının 2700 mAh’lik olması uzun süredir bildiğimiz bir haberdi. Ming-Chi Kuo, güvenilir bir KGI analisti, yeni çıkacak olan ’in daha hızlı şarj olmasına sağlayacak olan Lightning USB-C konektörü ile alıcılarına kavuşacağını söylemişti. Bu sadece bir iddiaydı fakat bugün bu haberi güçlendirecek yeni bir analiz yayınlandı.

Apple şirketi iPhone 6 Plus ile birlikte Phablet türünde cihazlar ortaya çıkarmaya başlamıştı. Normal telefon boyutlarından büyük olan bu ürünleri normal iPhone şarj kablosuyla şarj etmek büyük bir işkenceye dönüştüğünden bir kullanıcı ortalama 3 saatini telefonunu tamamen şarj etmek için ayırmak zorundaydı. Bu yüzden kullanıcılar genelde telefon tamamen şarj olmadan telefonunu şarjdan çıkartıyordu.

  Apple kriz yaşamaya devam ediyor!

’in kutusunda yer alacağı söylenen USB-C konektörlü 10 W’lık şarj cihazının bu sorunu ortadan tamamen kaldıracağını söylemek hem bizim içimizi rahatlatırken hem de bir çok kullanıcıyı ilgilendirdiğinden eminiz.

Başka bir analist olan Blayne Curtis de,  iPhoneların normal şarj kablosu olan  Lightning USB-A yerine daha hızlı şarj etmeyi sağlayacak yeni kablonun iPhone 8 ile beraber hayatımıza gireceğini söylüyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status