İphone 8 Ne Zaman Çıkacak

İphone 8 Ne Zaman Çıkacak

Gelişen teknoloji ile her geçen gün bir yenisi çıkan ve teknoloji meraklılarının merakını bir adım daha gideren akıllı cihazlar ile her an daha çok rahatlamaktayız. Birçok avantajının yanı sıra elimizden düşmemesi ile ve her daim kullanılabilmesi ile ön plana çıkan akıllı telefonlar için ne söylense az kalacaktır. Özellikle rakiplerine fark atan ve oldukça başarılı olan […]


Gelişen teknoloji ile her geçen gün bir yenisi çıkan ve teknoloji meraklılarının merakını bir adım daha gideren akıllı cihazlar ile her an daha çok rahatlamaktayız. Birçok avantajının yanı sıra elimizden düşmemesi ile ve her daim kullanılabilmesi ile ön plana çıkan akıllı telefonlar için ne söylense az kalacaktır.

Özellikle rakiplerine fark atan ve oldukça başarılı olan iphone ürünleri her daim kullanıcılarını tatmin ederek bir yenisine daha öncülük yapmaktadır. Bu sayede dünya geneli olarak en çok kullanılan markalar arasında ilk sıraları almayı başaran iphone markası daha yeni çıkan iphone 7 den hemen sonra 8 için kolları sıvayarak hazırlıklara başlamış bulunuyor.

İphone 7 daha çıkmadan ses getirerek herkese kalitesini kanıtlamış ve çıktıktan hemen sonra dünya genelinde satılarak büyük rekorlar kırmayı başarmış bulunuyor.

  iPhone 8'in son sızıntıları!

 

 

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak

 

İphone 8 Ne Zaman Satışa Sunulacak Ve Özellikleri Nelerdir?

Yapımı daha tamamlanmadığı için ve daha uzun bir süre daha beklenileceği için tam olarak özellik verilmese de aslında şimdiden tahminler yapılmaya başlanmış bulunuyor. Özellikle kullanıcıları tarafından artık alüminyum kapak kullanımının almaması ve şeffaf belki cam kapak tercih etmeleri gerektiğinden yana söylentiler gezmektedir. Serinin son harikası olarak bilinen ve daha yeni piyasaya sürülen iphone 7 kablosuz kulaklık ve uzun ömürlü şarj ile gönülleri fethetmeyi başarırken içinde bu tarz özellikleri olacağı düşünülmektedir.

Tasarımcılar iphone 7 çıkar çıkmaz yaptıkları açıklama ile herkesin gönlüne bir kez daha taht kurmayı başarmış durumda. İphone 7 çıkar çıkmaz tasarımcılar ve firma tarafından yapılan inhone 8- 9 eylül 2017 yılında hemen piyasa sürüleceği açıklaması yapmışlardır. İphone 7 kullanıcılar ellerindeki ürünü keşfederken yeni ürününde yakın zamanda çıkacağı sevinci ile çok daha mutlu olmuş ve yeni sürüm ürünün çıkması için şimdiden sabırsızlanmaya başlamışlardır. tam çıkış tarihi ve telefonun özellikleri ile ilgili bilgiye https://www.nezaman.com.tr/1514/iphone-8-ne-zaman-çıkacak adresinden ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status