Pasaport Kayıt İşlemleriiPhone 8 yine çok çeşitli olarak karşımıza çıkacak! Yeni fotoğraflar!

iPhone 8 yine çok çeşitli olarak karşımıza çıkacak! Yeni fotoğraflar!

Apple’ın göz bebeği olarak geliştirdiği ve yakın zamanda tanıtımı olacak olan iPhone 8 hakkında yeni bilgiler ve detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Benjamin Geskin kendi hesabında iPhone 8’in yeni fotoğraflarını paylaştı.   iPhone 8’in, Apple’ın ortaya çıkardığı diğer tüm telefonlardan farklı olmasını şirket ve kullanıcıları birlikte istiyor. Tanıtım da giderek yaklaşıyorken bu yeni iPhone’un yeni […]


Apple’ın göz bebeği olarak geliştirdiği ve yakın zamanda tanıtımı olacak olan hakkında yeni bilgiler ve detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Benjamin Geskin kendi hesabında ’in yeni fotoğraflarını paylaştı.

 

’in, Apple’ın ortaya çıkardığı diğer tüm telefonlardan farklı olmasını şirket ve kullanıcıları birlikte istiyor. Tanıtım da giderek yaklaşıyorken bu yeni iPhone’un yeni renk seçenekleri de belli olmaya başlamıştı. Hatta geçtiğimiz günlerde KGI Securities’te analist olan Ming-Chi Kuo paylaştığı raporda, yeni çıkacak olan iPhone’un OLED ekrana sahip olacağı için diğer iPhone’lara göre daha az renk seçeneğine sahip olacağını yazmıştı. Bu durum bazı kullanıcıların hiç hoşuna gitmemişti.

Benjamin Geskin, bilmeyenler için söyleyelim, yıl içerisinde hakkındaki her sızıntıda başrol oynayan biriydi. Benjamin Geskin, ’de ayna benzeri bir renk kullanılacağını iddia ettikten sonra bu renk seçeneğinin neye benzediğini göstermek amacıyla birkaç görseli kendi Twitter hesabından paylaştı. OLED ekran, tamamen cam tasarım, 3 boyutlu kamera ve kablosuz şarj gibi bir çok farklı özellikle gelen bu yeni iPhone oldukça büyük bir merakla bekleniliyor. Geskin’e göre, ’in bazı modelleri eski iPod’lar gibi ayna benzeri bir cam tasarımına sahip olacak. Büyük ihtimal de kenarları paslanmaz çelikten oluşan bir çerçeveden oluşacak.

  iPhone 8 bomba gibi geliyor: Hızlı Şarj!

 

 

.

 

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status