iPhone Getirene HTC One X’in Yanında Kulaklık Bedava

iPhone Getirene HTC One X’in Yanında Kulaklık Bedava

HTC firması eski iPhone cihazlarından kurtulmak isteyenler için oldukça ilginç bir Takas Kampanyası başlattı. Buna göre Eski iPhone cihazını getiren bir müşteri HTC One X alması durumunda 99 Dolarlık Beats Audio urBeats kulaklıklara Ücretsiz olarak sahip olacak. Kampanya kapsamında Ücretsiz Kulaklık Hediyesini almak için Sim Free bir iPhone sahibi olmanız gerekiyor. Kulağa biraz garip bir […]


HTC firması eski cihazlarından kurtulmak isteyenler için oldukça ilginç bir Takas Kampanyası başlattı. Buna göre Eski cihazını getiren bir müşteri alması durumunda 99 Dolarlık Beats Audio urBeats kulaklıklara Ücretsiz olarak sahip olacak.

Kampanya kapsamında Ücretsiz Kulaklık Hediyesini almak için Sim Free bir sahibi olmanız gerekiyor.

Kulağa biraz garip bir kampanya gibi gelse de iPhone 3G ve iPhone 3GS modellerini kullanan ve artık üst model iPhone ürünlerinden almak istemeyenler için oldukça makul bir öneri olarak ele alınabilir. Ancak iPhone 4 ve iPhone 4S kullanıcıları için şu aşamada bu takas biraz zararına olacaktır.

Eski iPhone Cihazını Getirene Kulaklık Hediye
Eski iPhone Cihazını Getirene Kulaklık Hediye

Sizde eski model SimFree bir iPhone kullanıyor ve artık  modeline terfi zamanı geldiğiniz düşünüyorsanız o zaman yapmanız gereken Cihazınızı HTC ile takasa sokmak ve 99 Dolarlık kulaklık hediyesine sahip olmak.

  HTC One X Modelinin Pil Sorunu Çözüldü

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status