Pasaport Kayıt İşlemleriiPhone X Satışa Çıktı, Mağazalarda Kuyruklar Oluştu

iPhone X Satışa Çıktı, Mağazalarda Kuyruklar Oluştu

Apple iPhone X modeli ülkemizde resmi olarak 24 Kasım 2017 Cuma günü 00.00’da satışa sunuldu ve satış noktalarında yine kuyruklar oluştu.


modeli ülkemizde resmi olarak 24 Kasım 2017 Cuma günü 00.00’da satışa sunuldu ve satış noktalarında yine kuyruklar oluştu.

8 ve 8 Plus modellerinin satışa çıktıkları ilk gün birçok firma mağazalarını gece açmazken modeli için gerek Teknoloji Mağazaları gerekse de Operatörler belirli bölgelerde Nöbetçi Mağaza açtılar.

Saat 22.00 gibi etkinliklere başlayan firmalar hem modelini satın almak isteyen hem de cihaza daha yakından bakmak isteyen Severlerin ciddi ilgisi ile karşılaştılar.

00.00 sularında ise firmalar ilk satışları gerçekleştirerek X modelinin Türkiye Satışına resmi olarak başlamış oldular.

Apple iPhone Satışı

Eskisi Kadar Olmasa da Talep Yüksek

8 ve 8 Plus modeline tüketicilerden pek talep gelmese de iPhone X modeli yine kapılarda kuyrukların oluşmasına sebep oldu.

Ancak geçmiş yıllarda yaşanan saatlerce öncesinden kuyruğa girme veyahut kapının önünde yatma gibi durumlar artık yaşanmıyor.

Fiyatların 6.000 TL bandını aşması ile alım gücünün sınırlı olduğu ülkemizde tabi ki iPhone X modeline olan ilgi yüksek olsa dahi ürünü satın alabilme gücü birçok kişide yok.

Bundan dolayı da artık kapılarda sabahlayanlar, günlerce çadır kurup cihazın satışa çıkmasını bekleyenleri artık eskisi kadar göremiyoruz.

  iPad Pro’nun Satış Tarihi Sızdırıldı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status