iPhone X Satışa Çıktı, Mağazalarda Kuyruklar Oluştu

Apple iPhone X Kuyruğu

Apple iPhone X modeli ülkemizde resmi olarak 24 Kasım 2017 Cuma günü 00.00’da satışa sunuldu ve satış noktalarında yine kuyruklar oluştu.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin satışa çıktıkları ilk gün birçok firma mağazalarını gece açmazken iPhone X modeli için gerek Teknoloji Mağazaları gerekse de Operatörler belirli bölgelerde Nöbetçi Mağaza açtılar.

Saat 22.00 gibi etkinliklere başlayan firmalar hem iPhone X modelini satın almak isteyen hem de cihaza daha yakından bakmak isteyen Apple Severlerin ciddi ilgisi ile karşılaştılar.

00.00 sularında ise firmalar ilk satışları gerçekleştirerek Apple iPhone X modelinin Türkiye Satışına resmi olarak başlamış oldular.

Apple iPhone Satışı

Eskisi Kadar Olmasa da Talep Yüksek

iPhone 8 ve 8 Plus modeline tüketicilerden pek talep gelmese de iPhone X modeli yine kapılarda kuyrukların oluşmasına sebep oldu.

Ancak geçmiş yıllarda yaşanan saatlerce öncesinden kuyruğa girme veyahut kapının önünde yatma gibi durumlar artık yaşanmıyor.

Fiyatların 6.000 TL bandını aşması ile alım gücünün sınırlı olduğu ülkemizde tabi ki iPhone X modeline olan ilgi yüksek olsa dahi ürünü satın alabilme gücü birçok kişide yok.

Bundan dolayı da artık kapılarda sabahlayanlar, günlerce çadır kurup cihazın satışa çıkmasını bekleyenleri artık eskisi kadar göremiyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.