Iphone’un şarj sorununa çözüm geldi

Apple dünyada devleşmiş özellikle telefon ve tablette en iyilerini sunan marka haline gelmiştir. Çoğu insan özelliklerine bakmadan sırf Iphone diye her çıkan yeni telefonuna sahip olmak istemiştir. Çünkü artık Iphone teknoloji çılgınları için bağımlılık haline gelmiştir. Ne var ki Iphone çok özellikli telefonlar üretse de şarj sorununa bir türlü çözüm bulmamıştır. Bu yüzden tüm Iphone kullanıcılarının ortak sorunu şarj özelliğidir. Şarjı çok kısa sürede biten Iphone kullanıcıları yanlarından şarj aletlerini ayırmaz oldular. Yolda, kafede, okulda, işte, misafirlikte sürekli Iphone’lar şarjda prizde gezmeye başladı.

Sonunda Iphone buna da çözüm buldu ve bir süre önce Kickstarter üzerinde en ince taşınabilir şarj istasyonu sloganıyla gerekli bağış desteğini sağlayarak başarıya ulaşan TravelCard’ı resmi olarak satışa sundu. 4.7mm kalınlığında bir kasaya sahip olan TravelCard, uçaklarda kullanılan alüminyum malzemeden imal edilmiş ve sağlam bir yapıda karşımıza çıkıyor. İnce yapısıyla kolay taşınır halde olan 1300mAh gücünde bir batarya taşıyan TravelCard, iPhone cihazınıza 5 saat konuşma veya 4.5 saat internette gezinti imkanı sunuyor. Bu özelliğiyle Iphone kullanıcıları rahat bir nefes alacak.

Iphone’un şarj sorununa çözüm geldi
Iphone’un şarj sorununa çözüm geldi

Cihazın tamamen şarj edilmesi ise 1 saat 15 dakika sürüyor. Apple tarafında onaylanarak hizmetinize sunulan cihaz entegre bir Lightning konnektörü ile birlikte geliyor. Özellikle kısa süreli batarya desteği arayan ancak çok ağır ve karmaşık bir cihazı yanında taşımak istemeyen kullanıcılara hitap eden TravelCard 45$ fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Cihaz aynı zamanda global olarak da sevk edilebiliyor.

Iphone’un şarj sorununa çözüm geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir