İş, Emlak, Araç İlanlarınız Tek Tıkla Yayında, Hem de Ücretsiz

Sektördeki tekelleşmeler yavaş yavaş biterken farklı alanlarda hizmet veren ilan siteleri de güçlü altyapıları ve sunulan kolaylıklar ile hayatımıza yavaş yavaş girmeye başlamış durumdalar.


Sektördeki tekelleşmeler yavaş yavaş biterken farklı alanlarda hizmet veren ilan siteleri de güçlü altyapıları ve sunulan kolaylıklar ile hayatımıza yavaş yavaş girmeye başlamış durumdalar.

Belirli alanlarda sektöre ilk girmenin avantajını iyi kullanan, ciddi yatırımlar yaparak sektörü bir anlamda önce domine eden sonrasında da tekelleşmeye başlayan sitelerin varlığı hepimiz tarafından bilinen bir gerçek.

İşte bu noktada da sektöre giriş yapan yeni sitelerin kullanıcıların da ilgisini çekmeye başlaması sektörde büyüyen tekelleşmenin de önüne geçecek en büyük artılardan birisi olacaktır.

Sektöre hızlı giriş yapan Aramadur.com adresi de tam olarak bu tarz sitelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Siteye giriş yaptığınızda araç ilanlarına, emlak ilanlarına, iş arayan ve işveren ilanlarına, ticari araç ve oto aksesuar ilanlarına tek bir platform üzerinde kolayca ulaşabiliyor, ilan yayınlamak istiyorsanız da hızlı ve ücretsiz bir şekilde ilanlarınızı yayına alabiliyorsunuz.

Geliştirilme aşaması devam eden siteye dilerseniz Android uygulaması üzerinden de erişim sağlayabiliyor, mobil cihazınızı kullanarak da ilanlara bakabiliyor veya ilan açabiliyorsunuz. Henüz IOS sürümü yayınlamamış olsa da sitenin mobil uyumlu bir ara yüze sahip olduğunu belirtmemiz gerek.

Özellikle büyük çaplı iş ilanı yayınlayan sitelerin ciddi meblağlarda ücret talep etmesinden kaynaklı olarak eleman ilanlarınızı rahatlıkla site üzerinden hem de hiçbir ücret ödemeden yayına alabiliyor olacaksınız.

Siteyle alakalı olarak sizlerin de deneyimlerini konu altında bulunan yorum sekmesi üzerinden alabiliriz. Bu sayede site üzerinden ne kadarlık bir kitleye ulaştığınızı, verilen ilanın ne kadar bir sürede sonuca ulaştığını da öğrenmiş olabiliriz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status