Pasaport Kayıt İşlemleriIşık Teknolojisi MirraViz

Işık Teknolojisi MirraViz

Işık teknolojisi MirraViz, oyunculara ekran paylaşmasını sağlıyor. Birkaç oyuncunun aynı anda bir ekran kullanmasına izin veren, birbirlerinin oyununu görmeden bir projektör yardımıyla oyun oynayabiliyor. Teknolojinin adına MirraViz deniyor. Ev Kullanımı için olanıda var, oyun salonları için kurulan sistemleri de. Çok görüşlü ekran ve özel projektör sistemi ile E3 oyunları oynanabilir bir yapıya sahip. Oyun sistemi, […]


Işık teknolojisi MirraViz, oyunculara ekran paylaşmasını sağlıyor.

Birkaç oyuncunun aynı anda bir ekran kullanmasına izin veren, birbirlerinin oyununu görmeden bir projektör yardımıyla oynayabiliyor. Teknolojinin adına MirraViz deniyor.

Ev Kullanımı için olanıda var, salonları için kurulan sistemleri de. Çok görüşlü ekran ve özel projektör sistemi ile E3 oyunları oynanabilir bir yapıya sahip.

sistemi, geniş bir çoklu izleme ekranı ve 2 adet özelleştirilmiş projektör içeriyor. Bu tip konut yapılandırması ailenizi alçaltır ve arkadaşlarınızı yüksek çözünürlüklü kişiselleştirilmiş eğlencelerinde büyüleyebilir.

Uzaktan kumanda ile savaşmadan ailenizi bir araya getirin. Her üye kendi oyununu aynı anda oynayabilir. Birden fazla oyuncu ile sürükleyici tam ekran paylaşabilir ve başkaları sizin bakışınızı gören oyuncular ile oynayabilirsiniz.

Ekran, çoğu TV ekranından çok daha yüksek kalitede görüntü ve daha büyük bir çözünülürlükte görüntü kalitesine sahip. Ana ekranlar 88 inç veya 97 inç olarak mevcuttur.

Özel projektörleri de bulunan MirraViz, kablo kutusu, oyun konsolu veya PC’ye bağlantı için HDMI’ya hazır tak kullanımlı bir yapıya sahiptir.

Bağlayıcı ile, mobil cihazınızdan gelen içeriği büyük ekranda da akışla izleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Cihazın özellikleri: Çoklu görüntüleme ve HDMI Girişi olarak karşımıza çıkıyor.

Ekran seçenekleri: 88 inç veya 97 inç, sert veya dönebilir, çoklu görüntüleme ve grup görünümü arasında geçiş yapabilen özel ekranda alıp kullanabilme özelliği de mevcut.

Tabletop sürümü, 4Ç 2017’de kullanıma sunulacak. Oyun sistemi alıcıları için Tablet kullanımını etkinleştirmek için bir modül sunacağı da ayrıca oyun severlere belirtelim.

Şu anda satışa sunulan cihazın piyasa satışı yaklaşık olarak 3,700.00 dolardan satışı gerçekleştiriliyor.

  Yaz indirimleri Google Play Store'da!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status