İstanbul’da Alışveriş Merkezlerinde Bomba Paniği, AVM’ler Boşaltılıyor

İstanbul’da Alışveriş Merkezlerinde Bomba Paniği, AVM’ler Boşaltılıyor

İstanbul’da birçok AVM’de meydana gelen Bomba İhbarı ile İstanbul karıştı. Akasya AVM ve Tepe Nautilus AVM gibi birçok alışveriş merkezine bomba ihbarı yapıldı. Alışveriş merkezlerinde bulunan ziyaretçiler ve çalışanlar güvenlik ekipleri tarafından AVM’lerden çıkarılırken bölgede geniş çaplı bir Bomba Arama Süreci de başlatılmış oldu. İhbarların kim tarafından ve ne amaçla yapıldığı konusunda henüz net bir bilgi […]yorumlar.net

İstanbul’da birçok AVM’de meydana gelen Bomba İhbarı ile İstanbul karıştı. Akasya AVM ve Tepe Nautilus AVM gibi birçok alışveriş merkezine bomba ihbarı yapıldı.

Alışveriş merkezlerinde bulunan ziyaretçiler ve çalışanlar güvenlik ekipleri tarafından AVM’lerden çıkarılırken bölgede geniş çaplı bir Bomba Arama Süreci de başlatılmış oldu.

İhbarların kim tarafından ve ne amaçla yapıldığı konusunda henüz net bir bilgi ise yok.

Bölgedeki Sosyal Medya kullanıcılarına göre AVM içinde “Bomba Var” diye bağıranlar olduğu ve bu sebeple boşaltıldığı bilgisi verildi.

Konuyla alakalı bilgiler geldikçe duyurmaya devam ediyor olacağız.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status