İzmir’de Yapılacak Olan Yüzme Şampiyonasına İlgi Büyük

İzmir’de Yapılacak Olan Yüzme Şampiyonasına İlgi Büyük

Şimdiden 300 sporcunun kayıt yaptırdığı ve toplamda 12 kategoriden oluşan 1 Temmuz’da başlayacak olan Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası bu sene büyük ilgi görecek gibi duruyor. İstanbul ve Marmara, Karadeniz, Ege, Akdeniz,  Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi ile Türkiye Yüzme Federasyonu’nun birlikte düzenlemiş olduğu 6. Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası İzmir’in Foça ilçesinde […]


Şimdiden 300 sporcunun kayıt yaptırdığı ve toplamda 12 kategoriden oluşan 1 Temmuz’da başlayacak olan Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası bu sene büyük ilgi görecek gibi duruyor. İstanbul ve Marmara, Karadeniz, Ege, Akdeniz,  Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi ile Türkiye Yüzme Federasyonu’nun birlikte düzenlemiş olduğu 6. Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası İzmir’in Foça ilçesinde Temmuzun ilk günü olacak olan Cumartesi gününde gerçekleştirilecek.

Yaptığı yazılı açıklamaları ile turnuva meraklılarını bilgilendiren İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, 91. kez kutlanan ve 1 Temmuz’da gerçekleşen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı gururla ve mutlulukla kutladıklarını ifade etti. Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Açık Su Türkiye Şampiyonası’nın gençlerimizin ve çocuklarımızın yüzmeye olan ilgilerini arttırmak ve aynı zamanda su sporlarına genel olarak bir yakınlık kazandırmak hedeflendiğini vurgulayan İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, yapılan yarışmanın sadece gençlere yönelik değil her yaştan su sporları meraklısının turnuvaya katılımını beklediğini vurguladı.

Foça’nın en gözde koylarında gerçekleştirilecek olan Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası’na katılacak olan yarışmacılara şimdiden başarılar dileyen Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ yarışmanın ilçeye refah ve zenginlik kazandırabileceğini belirtti. Toplam 12 kategoride yapılacak olan yarışlara bir hafta kalırken kayıt yaptıran kişi sayısı ise yaklaşık 300 civarında.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status