Jabra Sport Wireless + kablosuz kulaklık

Sağlık açısından ve rahat kullanım açısından günümüzde akıllı telefon kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu aksesuarlardan birisi de kablosuz kulaklıklar. Özellikle spor yapan bireyler için kablosuz kulaklıklar hem iletişim açısından hem de müzik dinleme açısından oldukça önemli.

Kablosuz kulaklıklar günümüzde çeşit bakımından oldukça fazlalaştı. Hemen hemen her telefon markası alternatif birçok kablosuz kulaklık sundu hala da yenilerinin çıkarmaya devam ediyorlar. Bu piyasada var olan markalardan birisi olan Jabra da yeni bir kablosuz kulaklık ile geliyor. Jabra Sport Wireless+ kablosuz kulaklık tam da spor yapmayı sevenler için üretilmiş bir cihaz. Hem terlemeye karşı dayanıklı hem de hafif yağmur eşliğinde yaptığınız egzersizlerden etkilenmiyor. Ayrıca arka tarafında bulunan sadece kablodan oluşan bağlantı, bench press gibi spor aktiviteleri sırasında size zorluk çıkarmıyor. Özellikle telefonların yaydığı radyasyonu düşünecek olursak konuşmalar sırasında kulaklıkların sağlığımızı koruduğunu biliyoruz.
mobil casino siteleri Jagra Sport Wireless’ın fiyatına bakacak olursak 380 TL civarında. Fiyata karşı ürünün malzeme kalitesine baktığımızda ise oldukça fiyatına yakışır bir kalitede. Ayrıca kutu içeriği de gayet kaliteli görünüyor. Kulaklıkta rahatsız edici tek nokta kulağa tam anlamıyla oturmuyor oluşu bu yüzden de biraz konforsuz bir ürün olarak düşünülüyor.

Jabra Sport Wireless + kablosuz kulaklık
Jabra Sport Wireless + kablosuz kulaklık

Aynı zamanda 3 aylık premium Endomondo üyeliği veren kulaklık, bu uygulamayla beraber uyumlu bir şekilde çalışabiliyor ve cihazı kullanırken de sesli komutlarla sizi yönlendirebiliyor. Cihazın sağ kulağa gelen kısmında yer alan tuşlarla yönlendirebildiğiniz ürünle birçok şeyi bir arada yapabiliyorsunuz. Cihazla,  bağladığınız telefondaki şarkıları değiştirebiliyor, şarkıları durdurup devam ettirebiliyor ve ayrıca çağrıları da yanıtlayabiliyorsunuz.

Jabra Sport Wireless + kablosuz kulaklık

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir