Pasaport Kayıt İşlemleriJailbreakli iPhonelarda Olmazsa Olmaz 5 Uygulama

Jailbreakli iPhonelarda Olmazsa Olmaz 5 Uygulama

Gün geçtikçe yaygınlaşan iPhonelar için gün geçtikçe yeni ihtiyaçlar doğuyor ve bu ihtiyaçları karşılamak için yeni uygulamalar geliyor. Malum AppStoredaki uygulamalar kısıtlı ve istenileni kullanıcılara aktaramıyor. Bu yüzdendir ki iPhonelara jailbreak geliyor ve hayatımız daha kolay bir hal alıyor. Neyse daha fazla uzatmayalım ve jailbreak bulunan iPhonelarda sizin için seçtiğim ve telefonlarınızı kullanımınızı büyük ölçüde […]


Gün geçtikçe yaygınlaşan iPhonelar için gün geçtikçe yeni ihtiyaçlar doğuyor ve bu ihtiyaçları karşılamak için yeni uygulamalar geliyor. Malum AppStoredaki uygulamalar kısıtlı ve istenileni kullanıcılara aktaramıyor. Bu yüzdendir ki iPhonelara jailbreak geliyor ve hayatımız daha kolay bir hal alıyor. Neyse daha fazla uzatmayalım ve jailbreak bulunan iPhonelarda sizin için seçtiğim ve telefonlarınızı kullanımınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak programları anlatmaya başlıyayım.

1- 25pp

apt.25pp.com adlı sourcedan indirebildiğimiz bu olağanüstü uygulama AppStoredaki ücretli uygulamaları bedava indirmemize yarıyor. Çince olması gibi bir eksikliği kullanımının kolay olmasıyla kapatıyor neyse ki. Bu uygulamayı sonradan İngilizce yapabiliyoruz fakat bunu önümüzdeki yazılarda sizinle paylaşırım. Siz de bir an önce bu uygulamayı indirin ve oyunları bedava oynamanın tadına varın!

2- NCSettings

Wi-fi ınız edge inizi veya telefonunuzun flashını tek dokunnuşla açmak mı istiyorsunuz? O zaman bu uygulama tam size göre. Notification Centerde artık istediğiniz telefon ayarlarını çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası NCSettings sayesinde ve ücretsiz! Tek yapmanız gereken apt.modmyi.com source ın cydiaya yüklemek ve programın tadını çıkarmak.

3- Zephyr

Home tuşunun deforme olma sıkıntısına son, artık Zephyr var! Bu uygulama sayesinde artık home tuşuna gerek kalmadan programlarınızı kapatacak veya açık olan uygulamalara tek parmak darbesiyle geçebileceksiniz. Hem de ücretsiz! Hemen siz de cydia.xsellize.com adlı source ı cydiaya yükleyin ve bu kolaylığın tadını çıkarın.

  1. Activator

Telefonunuza istediğinizi yaptırtmaya hazır olun artık Activator var! Bu uygulama sayesinde istediğiniz uygulamayı istediğiniz hareketle yapabileceksiniz. Örnek olarak telefonunuzu kitlemek mi istiyorsunuz? Telefonunuzu sallayın ve kitlensin. Hepsi ve daha fazlası apt.thebigboss.org source ında sizleri bekliyor.

5-UnlimTones

İstediğiniz ses tonunu mesaj sesi veya zil sesi mi yapmak istiyorsunuz? Aklınızdan çıkmayan bir şarkıyı zil sesi yapmak istiyor da bulamıyor musunuz? Ya da Samsung daki ıslık sesini bildirim sesi yapıp etrafınızdakileri kendinizden nefret mi ettirmek istiyorsunuz? Artık çok kolay! Tek yapmanız gereken yukarıda bahsettiğim bigboss source ını cydia ya yüklemek ve artık istediğiniz şarkıyı zil sesi yapabilirsiniz!


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status