JestiniYap Uygulaması Bimeks Hediye Çeki Kampanyası Başladı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Pazarın yeni Mobil Uygulamalarından birisi olan JestiniYap ile Bimeks arasında yapılan Hediye Çeki Anlaşması ile Jestiniyap Kullanıcılarına Bimeks mağazalarından Ücretsiz Alışveriş Yapma imkânı sunuluyor.

Kampanya kapsamında JestiniYap Uygulamasına yüklenilen QR Kod ile Bimeks Mağazalarından dilediğiniz ürünlerde Hediye Çekini kullanabileceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey ise ürünü almak, kasaya gitmek ve ödemeyi JestiniYap Uygulaması ile yapmak istediğinizi belirtmek.

 

Kampanya İle Alakalı Birkaç Bilgi

Uygulamaya yüklenen hediye çeki Tek Seferde kullanılacaktır. Yani 100 TL yüklendi ise siz 75 TL’lik ürün dahi alsanız 100 TL silinecektir. Bu sebeple alışverişinizi Hediye Çeki rakamına tamamlamanız gerek.

Eğer aldığınız ürün hediye çekinden daha yüksek ise bu durumda kalan bedeli Nakit ve Kredi Kartı gibi ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

Kampanyalı ürünlerde, Cep Telefonu gibi ürünlerde Hediye Çeki kullanabilmeniz mümkündür.

Alım yaparken herhangi bir Alt Limit yoktur. Hediye Çeki tutarınca da alışveriş yapabilirsiniz. Şu kadar harcamada kullanabilirsiniz gibi bir durum yok.

Hediye Çekinin BiPara veya Nakit gibi bir yapıya dönüşmesi Bimeks Mağazaları içinde mümkün değil. Bu tarza konuları JestiniYap Uygulaması ile görüşmeniz gerekecek.

 

JestiniYap Bimeks Hediye Çeki Nasıl Kazanılır?

JestiniYap üzerinden Bimeks Hediye Çeki kazanabilmeniz için birisinin size sistem üzerinden Jest Yapması gerekmektedir.

Örneğin ABC firmasının bir personeli olabilirsiniz ve firma bütün personeline ya da sınırlı sayıdaki personeline bir jest yapabilir.

Veyahut sevgiliniz, eşiniz, abiniz, ablanız size bir jest yapıp o istediğiniz teknolojik ürünü alabilmek adına size bir hediye çeki gönderimi yapabilir.

 

Sadece Bimeks Kampanyaları mı Var?

Hayır.

JestiniYap üzerinden birçok sektördeki firmalardan sevdiklerinize Hediye Çeki – Hediye Paketi ya da Kampanya gönderebilirsiniz.

Kısa süre içerisinde HOPİ gibi ülke çapında bilinirliği artacak bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor JestiniYap Uygulaması.

 

JestiniYap Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Google Play Store ya da AppStore üzerinden kolay bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz.

Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smm.jestiniyap&hl=tr

AppStore: https://itunes.apple.com/us/app/jestiniyap/id1047618204?mt=8

JestiniYap Uygulaması Bimeks Hediye Çeki Kampanyası Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir