Kaliteli ve Avantajlı Güvenlik Teknolojileri

kilit-karsiligi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşam ihtiyaçlarımız arasında bulunan güvenlik aynı zamanda insan trafiğinin yüksek olduğu alanlarda da giriş-çıkışların kontrol altına alınarak can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi için oldukça önemli bir konumdadır. Günümüz teknolojisi ile tasarlanıp geliştirilmiş birçok güvenlik sistemi kontrollü geçiş sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Özellikle yüksek personel sayısına sahip fabrika ve diğer iş alanlarında hem teknolojinin güvenlik avantajlarından yararlanmak hem de güvenlik sistemlerinin yaşamımıza sağladığı pratiklikten faydalanabilmek için eski tip kilit sistemleri yerine günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş kilit karşılığı, manyetik kilit, elektrikli kilit ve manyetik kapı tutacağı gibi ürünler tercih edilmelidir.

Her Yüzeye Uygun ve Kullanımı Pratik

İhtiyaç duyduğunuz kilit karşılığı ürünleri bütün yüzeyler için uygun oluyor ve kolay bir şeklide kullanım olanağı sağlıyor. Sessiz bir şekilde çalışması özelliğine sahip bu ürünler güvenliğinizi sağlarken varlığını bile hissettirmiyor diyebiliriz. Ayrıca, enerji dalgalanmaları olayları için de koruma sağlıyor ve düşük enerji tüketimi sağlayarak güvenli geçiş kontrollerini sağlıyor. Küçük ve kullanışlı olan boyutları ile beraber her ortamda ve her yüzeyde yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Tasarımı ve malzemelerini sağlam ve dayanıklı olması sebebi ile de dayanıklı olan bu ürünleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Hareketli olan bir özelliğe sahip olması ile de beraber montaj ve kullanım açısından da kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca bütün güvenlik sistemleriyle entegre olarak çalıştırabilmeniz mümkün. Hem alüminyum olan, hem de ahşap olan bütün kapı çeşitleri için uygun olan bir özelliği bulunuyor. Kilit karşılığı, manyetik kontak, elektrikli kilit, kilit karşılığı v.b. güvenlik ürünlerini sektörün lider firması Netatek’den temin edebilmeniz mümkün!

www.netatek.com.tr

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!