Kamil Koç Turizm’den Turkcell’lilere Özel Dönüş Bileti %50 İndirimli

Kamil KOÇ Turizm‘den Gidiş – Dönüş bileti alan Turkcell aboneleri dönüş bileti ücretinin sadece %50 sini ödüyorlar ve oldukça avantajlı bir şekilde bilet sahibi olmuş oluyorlar.

Kampanya’ya katılmak isteyen Turkcell aboneleri “AVANTAJ” yazıp 2222 numarasına göndermeleri gerekiyor.

SMS ile gelen Şifreyi ve Telefon Numaranızı bilet alımı yaptığınız Acenta’ya veya www.kamilkoc.com.tr sitesindeki talep noktasına girmeniz gerekmektedir. Bu sayede dönüş biletinizin yarı ücreti size indirim olarak sunulacaktır.

Kampanya 22 Nisan 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

1 SMS ücreti 10 Kuruştur. Gönderilen SMS ile gelen şifreye bir ücret alınmamaktadır.

Sık Sorulan Sorular 

AVANTAJ şifremi kaç kez kullanabilirim?

Şifre tek kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.

Kampanya ile ilgili ayrıca bilinmesi gerekenler nelerdir?

Kampanya tüm Turkcell’liler için 22 Mart – 22 Nisan 2012 tarihleri arasında, Kamil Koç’un belirlediği şartlarda geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında Kamil Koç’tan gidiş dönüş bileti satın alan Turkcell’liler dönüş biletini %50 oranında indirimli alacaktır.Dönüş biletinin, gidiş bileti ile aynı güzergahta olması koşuluyla %50 indirim uygulanır.Kampanya Kamil Koç’un tüm sefer ve hatlarında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Yolkart üyesi olmak zorunluluktur. Yararlanmak için Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte www.kamilkoc.com.tr web sitesine girilmeli veya satış görevlisine söylenmelidir. Her Turkcell veya Yolkart abonesi en fazla 1 adet bilet satın alabilir. Her otobüste %10’luk koltuk kapasitesi ile geçerli olacaktır. Alınan biletler iptal edilemeyecek, açık bilete dönüştürülemeyecek ve aktarma yapılamayacaktır. Turkcell ve Kamil Koç kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Kamil Koç Turizm’den Turkcell’lilere Özel Dönüş Bileti %50 İndirimli

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Kamil Koç turizm firması mı Allah aşkına? Hiç bulaşmayın derim kesinlikle! Allah korusun diyorum. Ne müşterilere ilgi alaka var, ne saygı, ne hizmet.. İnsanlar mıyız hayvan mıyız bilemiyoruz valla.

  Cevapla
 2. 10 Mayıs 2012, 21:10

  7 mayıs pazartesi günü kozyatagından servisinize bindim beni dudulluya getirdi şöföre valizimi kim ,indirecek dedim ben karışmam sen al dedi

  o arada valizimin sapınında zedelendigini gördüm onuda söyleyince ben hiç indirmemdedi ya ben nasılm indireyim acaba o şöförün görevi sadece araba kullanmakmı zorla beraber indirdik plakasınıda aldım34 ut 1583 bunu telefonla gökçehanıma bildirdim. daha sonra hakan bey diye birisi aradı yapacak birşeyimiz yok dedi

  benim zararım ne olacak bana yapılan saygısızlık ne olacak ben birdaha kamil koç otobüsüne binermiyim müşteriye böyle saygısızlık yapılırmı.bana verilen cevap valiziniz agır oldugu için kopmuştur diyorlar.gelip benim valizimimi tartmışlar acaba agır oldugu kanısına varmışlar.ben bir yolcun olarak en azından bir özür dilemelerini beklerdim.

  Cevapla