Pasaport Kayıt İşlemleriKarşınızda Nokia 105!

Karşınızda Nokia 105!

Nokia 105 telefonu bir kez daha telefon piyasasına sunuluyor fakat bu sefer HMD Global tarafından. İşte üçüncü nesil olan Nokia 105 cep telefonunun sahip olduğu nitelikler!   Tamamen yenilenmiş bir şekilde karşımıza tekrar çıkan Nokia 105 cep telefonunun resmi duyurusu HMD Global tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Nokia 105 cep telefonunun kullanıcı kitlesi akıllı telefon özelliklerini […]


Nokia 105 telefonu bir kez daha telefon piyasasına sunuluyor fakat bu sefer HMD Global tarafından. İşte üçüncü nesil olan Nokia 105 cep telefonunun sahip olduğu nitelikler!

 

Tamamen yenilenmiş bir şekilde karşımıza tekrar çıkan Nokia 105 cep telefonunun resmi duyurusu HMD Global tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Nokia 105 cep telefonunun kullanıcı kitlesi akıllı telefon özelliklerini tercih etmeyip yalnızca temel telefon özelliklerini arayan kullanıcılar olarak oluşturuldu ve onları tamamen memnun etmek için tasarlandı.

Nokia 105 ilk olarak 2013 yılında ortaya çıkmıştı, iki yılın ardından ise Microsoft firması tarafından tekrar Nokia 105 modeli olarak satışa sunulmuştu. Bir çok firmanın elinden geçerek tekrar tekrar ortaya çıkan bu cep telefonu, son olarak HMD Global tarafından; tamamen değiştirilerek yeni bir dokunuşla Nokia 105 cep telefonunu bir kez daha tüketici karşısına çıkarıyor. Fakat bu farklılıklar maalesef düşünüldüğü kadar Nokia 105 üzerinde büyük değişiklikler ortaya çıkaramadı.

  Nokia 8 Modelini Satın Almanız İçin 8 Farklı Neden

Yeni Nokia 105 modeli, diğer modellerinden görünüş olarak kısmen ayrılsa da maalesef içerik olarak çok da büyük değişikliklerle gelmiş sayılmaz. Diğer modellerden ayrılmasındaki en büyük fark ise önceki modellerden daha büyük yani 1.8 inçlik yer verilmesi.

 

Fotoğrafta da görebildiğiniz gibi beyaz, siyah ve mavi renk opsiyonlarıyla gelen Nokia 105 cep telefonu tek SIM kartlı modeli 14.5 Dolar ve çift SIM kartlı modeli ise 15 dolarlık fiyat etiketiyle geliyor. 4 MB RAM ve 4 MB ROM bulunduran Nokia 105, 800 mAh bataryasıyla 15 saatlik konuşma süresi sunuyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status