Kaspersky Lab’dan Ekstra Pil Ömrü Uygulaması!

Kaspersky Lab Android telefonlar için geliştirdiği yeni uygulama sayesinde kullanıcılara şarj ömrünü uzatma şansı veriyor.

Akıllı cep telefonlarının hızla yayılmasıyla artık birer lüks veya oyuncak olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline geldiği günümüzde çabuk biten şarj her telefon kullanıcısının şikayet ettiği bir sorun. Telefonlara bağlılığın her geçen gün artması ve telefonlarımız yanımızda değilken hissedilen huzursuzluk ve güvensizlik düşünüldüğünde şarjın bitmesi pek çok kişi için hayatın bir süre durması demek.

Telefonlar bu kadar önemliyken elbette ki uygulama ve donanım geliştiriciler kullanıcıların bu sorunlarına çözüm getirmeye çalışıyorlar. Kaspersky Lab ”Battery Life” uygulamasıyla, Android telefonlardaki uygulamaların %90’dan fazlasının kapalıyken de şarj yeme sorununu çözüyor. Battery Life uygulamaların arka plandayken veya çalışmıyorken bile telefonun pilinden enerji kullanarak işlem yapmasını engelliyor. Bu özellik sayesinde telefonunuz gereksiz enerji harcamalarından kurtulup çok daha uzun bir süre açık kalabiliyor.

Kaspersky Lab’da Tüketici Ürünleri Yönetimi Başkanlığı görevini yürüten Elena Kharchenko konu hakkında şunları söyledi:”Kullanıcıları koruma yaklaşımımız, dijital riskleri sadece siber tehditler özelinde değil, tüm alanlarda azaltmayı içeriyor. Battery Life insanların iletişimde kalmasına yardımcı oluyor. Tabii ki online olduğunuz her an internet güvenliğinin önemini de unutmamak gerekiyor. Kişisel gizliliğin güvenceye alınması ve cihazınızın kaybolma veya çalınmaya karşı korunması da aynı derecede önemli konular. Tüm bunlar için de hazırlamış olduğumuz çözümler bulunuyor.”

Kaspersky Lab’dan Ekstra Pil Ömrü Uygulaması!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir