Kemer Belediyesinin MHP’li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Etti

Kemer Belediyesinin MHP’li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Etti

Rusya ile yaşadığımız Uçak Krizine sebep olan ve düşürülen uçakta hayatını kaybeden pilota ev teklifinde bulunan ve MHP’den İhracı istenen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül partisinden istifa etti. Devlet Bahçeli tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile partiden ihracının istendiğinin altını çizdiği Mustafa Gül aralarında Kemer Belediye Meclis Üyesi, Kemer İlçe Yöneticileri ve Delegelerinde bulunduğu 70 […]


Rusya ile yaşadığımız Uçak Krizine sebep olan ve düşürülen uçakta hayatını kaybeden pilota ev teklifinde bulunan ve MHP’den İhracı istenen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül partisinden istifa etti.

Devlet Bahçeli tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile partiden ihracının istendiğinin altını çizdiği Mustafa Gül aralarında Kemer Belediye Meclis Üyesi, Kemer İlçe Yöneticileri ve Delegelerinde bulunduğu 70 kişi ile birlikte MHP üyeliğinden istifa etti.

Geçtiğimiz günlerde Kemer Belediye Başkanı basında yer alan haberlere göre Türkiye Sınırını İhlal Ettiği gerekçesi ile düşürülen uçakta hayatını kaybeden Rus Uçağı Pilotunun ailesine Kemer’den bir ev sözü vermişti.

Bu haberin yayılması ve basında yer alması ile MHP’li üst düzey bürokratlar bu açıklamayı hoş bulmamış ve konu hakkında araştırma yapmaya başlamışlardı.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status