Kies Gidiyor, Smart Switch Geliyor

Kies Gidiyor, Smart Switch Geliyor

Samsung, veri alışverişinde bulunmak için kendi geliştirdiği Kies isimli programı tercih ediyordu ama Kies birçok kullanıcı tarafından fonksiyonel olmaması, yavaş bağlantı kurulması ve hata vermesi sebebiyle sürekli eleştiriye maruz kalıyordu. Samsung bu eleştirileri önemsemiş olacak ki, yeni piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde Kies kullanılmayacağı, bunun yerine Samsung’un geliştirdiği SmartSwitch […]


, veri alışverişinde bulunmak için kendi geliştirdiği Kies isimli programı tercih ediyordu ama Kies birçok kullanıcı tarafından fonksiyonel olmaması, yavaş bağlantı kurulması ve hata vermesi sebebiyle sürekli eleştiriye maruz kalıyordu.

bu eleştirileri önemsemiş olacak ki, yeni piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde Kies kullanılmayacağı, bunun yerine ’un geliştirdiği SmartSwitch programının kullanılacağı bilgisi alındı.

Google Play Store ve Apps’ten indirilebilen mobil sürüm ve ’un sayfasından indirilebilir olan Smart Switch, daha gelişmiş yedekleme seçenekleri, basit bir arayüz ve daha fazla hız sloganlarıyla çıkmış durumda.

SmartSwitch’ in gündeme gelmesiyle, Samsung telefon modellerini sırf Kies programının işlevsizliği sebebiyle tercihleri arasına almayan kullanıcı kitlesinin de Samsung tarafından kazanılması hiç zor görünmüyor.

  Samsung Galaxy S2 Android 4 Güncellemesi Türkiye İçin Yayınlandı

sdfasfa-45

 

Hele Samsung vadettiklerini gerçekleştirmeyi başarırsa, akıllı telefon piyasasındaki yerini sağlamlaştıracak bir adım daha atmış ve rakiplerine yeni hamleler yapma zorunluluğu yaşatacak gibi duruyor. SmartSwitch programının kullanıcı tepkilerine göre geliştirileceği tahmin ediliyor. Galaxy ve Galaxy Edge’ yi tercih etmek için bir sebep daha!

sdfsdf-44

 

Kaynak: http://shiftdelete.net/galaxy-s6-ve-s6-edge-icin-kies-devri-bitti-59628


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status