Pasaport Kayıt İşlemleriKimliğini değiştirip tekrar dönen telefon

Kimliğini değiştirip tekrar dönen telefon

Kendisinden bir ara çok fazla söz edilen, internet gündeminde çok fazla şakası yapılan Galaxy Note, 7 kimliğini ve donanımını değiştirip tekrar kullanıcılarına kavuşmayı bekliyor.   Kendisini üreten Samsung firmasının büyük bir talihsizliğine kurban giden bu akıllı telefon yenilenmiş haliyle tekrar kullanıcılarına kavuşması uzun zamandır iddia edilen bir söylentiydi. Hatta ismi hakkında bile tahminler yürütülüyordu, Galaxy […]


Kendisinden bir ara çok fazla söz edilen, internet gündeminde çok fazla şakası yapılan Galaxy Note, 7 kimliğini ve donanımını değiştirip tekrar kullanıcılarına kavuşmayı bekliyor.

 

Kendisini üreten firmasının büyük bir talihsizliğine kurban giden bu akıllı telefon yenilenmiş haliyle tekrar kullanıcılarına kavuşması uzun zamandır iddia edilen bir söylentiydi. Hatta ismi hakkında bile tahminler yürütülüyordu, Galaxy Note 7R ve Galaxy Note FE gibi çeşitli isim önerileri içerisinde cihazın asıl ismi bugün kesinleşti.

Galaxy Note FE!

 

için kimliğinin değişmesinin ardından yeni kullanacağı isim için öneriler arasında bulunan Galaxy Note FE, ’un yaptığı açıklamalar ardından kısmen doğru olduğunu bize göstermiş oldu. Bugüne karşı FE kısaltması, “Fandom Edition” ismi için kullanılıyordu. Firma yaptığı açıklamada FE kısaltmasını aslında “Fan Edition” ismi için kullandıklarını göstermiş oldu. Ne diyelim, hemen hemen iddialar doğruymuş.

  Samsung Galaxy A7 Format Atma – Hard Reset ve Fabrika Verilerine Sıfırlama

Son söylememiz gerekenler ise, veya yeni adıyla Galaxy Note FE için; bataryası değiştirelerek 3.500 mAh’den daha küçük ve güvenli olan 3.200 mAh’lik bir batarya kullanılacak. Bu yeni Fan Edition akıllı telefon, 7 Temmuz’da satışa sunulacakmış gibi duruyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status