Kingsoft Office İle Dokümanlarınızı Görüntüleyin ve Düzenleyin (Ücretsiz)

Kingsoft Office İle Dokümanlarınızı Görüntüleyin ve Düzenleyin (Ücretsiz)

Android İşletim Sistemi kullananlar için Android Play Store üzerinden birçok Office Uygulamasına ulaşmak mümkün. Ancak Kingsoft Office size her türlü işlemi Ücretsiz sunan yapısı ile bu uygulamaların birçoğunu geride bırakmayı başarıyor. Google Play Market üzerinden “Kingsoft Office” ismi ile arama yaptığınızda Ücretsiz Uygulama alanında çıkan programı telefonunuza kurarak hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kurulum sonrasında sizden üyelik […]


İşletim Sistemi kullananlar için Play Store üzerinden birçok Office Uygulamasına ulaşmak mümkün. Ancak Kingsoft Office size her türlü işlemi Ücretsiz sunan yapısı ile bu uygulamaların birçoğunu geride bırakmayı başarıyor.

Google Play Market üzerinden “Kingsoft Office” ismi ile arama yaptığınızda Ücretsiz Uygulama alanında çıkan programı telefonunuza kurarak hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kurulum sonrasında sizden üyelik vs. isteyemeyen uygulama bu noktada da oldukça başarılı bir uygulama sayılabilir.

32.905 kişiden oy alan ve ortalama olarak 4,6 Beğeni seviyesine ulaşan uygulama 24.061 kişiden de tam not almayı başarmış. Tabi ki bu veriler makalenin yazıldığı tarihe ait. Sonrasında beğenilerin artması elbette ki şaşılacak bir konu olmayacaktır.

  Android İşletim Sistemine Özel Hepsiburada Uygulaması
Kingsoft Office Ücretsiz Office Uygulaması
Kingsoft Office Ücretsiz Office Uygulaması

Uygulamanın yüklenmesinden sonra rahatlıkla telefonunuzun belleğindeki dosyaları açmanız, gerekli noktalarda düzenleme yapmanız mümkün olacaktır. Yeniden bir dosya oluşturmak istemeniz durumunda da Kingsoft Office size yardımcı olmakta ve sıfırdan dosya oluşturma seçeneğini sunmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınızın 2.1 ve üzeri bir sürümde olması gerekmektedir. Uygulamanın boyutu 11 MB seviyesindedir.

Dil: İngilizce

Boyut: 11 MB

Min. İşletim Sistemi: Android 2.1 ve Üzeri

Desteklediği Uzantılar: .doc, .docx, .txt, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pdf

İndirme Sayfası: Google Play Market 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status