KOÇTAŞ Ustalarla Müşterileri Buluşturan Ustabilir Uygulamasını Duyurdu

KOÇTAŞ tarafından hazırlattırılan ve Ustalarla Müşterileri bir araya getiren Ustabilir Uygulaması resmi olarak duyuruldu ve kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Uzunca bir süredir Usta Kart sahibi olanlara Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarında çeşitli indirimler ve marka işbirlikleri sunan firma şimdi de pazarlama noktasında onlara destek vermeye çalışacak.

Ustabilir Uygulaması üzerinden Koçtaş Usta Kart sahiplerine özel olarak açılacak profiller üzerinden müşterilerin direkt olarak uygulama üzerinden ustalara erişmelerine olanak sağlanmış olacak.

 

Ustabilir Uygulaması

 

Ustalara Özel Vodafone Red Business Tarifesi 51 TL

Koçtaş Usta Kart sahiplerine özel olarak yapılan marka işbirlikleri kapsamında Vodafone Red Business Pro Usta Paketine geçiş yapan Koçtaş Usta Kart sahibi kullanıcılar 79 TL’lik pakete 51 TL ödeyerek sahip olabilecekler.

Paket kapsamında ustalara Her Yöne 2.000 Dk, Her Yöne 2.000 SMS ve 9 GB İnternet kullanımı sunulacak.

Ayrıca Tek Telefon Hizmeti sayesinde dükkân telefonlarına gelen çağrıların da cep telefonuna yönlendirmesi yapılarak müşterilerin tüm aramalarının cevaplanmasına imkan sağlanmış olacak.

Bunun yanında Koçtaş, Usta Kartlılara araç, otogaz ve akaryakıt alımlarında da ek faydalar sunuyor. Ustalar Fiat Professional araç alımlarında belirli modellerde Usta Kart ile 1.500 TL indirimden yararlanabiliyor.

 

Koçtaş Ustabilir Uygulaması

 

Yıl Sonuna Kadar Ustabilir Uygulamasına 5.000 Usta Hedefi

Koçtaş tarafından Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Ustabilir Uygulaması için firma tarafından hedeflenen Usta sayısı 2018 yılsonuna kadar 5.000 olarak belirlenmiş durumda.

Uygulama müşteri bandında tüm müşterilere açık. Yani Koçtaş müşterisi olsun yâda olmasın uygulamayı indiren tüm kullanıcılar çevrelerinde bulunan ustalar arasından tercih yapabilme imkânına sahip olacaklar.

Bu sayede uygulama hem kullanıcıların sorunlarını hızlı ve ücretsiz bir şekilde çözmüş olacak hem de sistemde kayıtlı olan ustalara da ek müşteriler kazandırmış olacak.

 

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu

 

Koçtaş Usta Kartlı 30 bine yakın usta olduğunu belirten Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu;

 “Ev güzelleştirme sürecinin en önemli aşamalarından biri tadilattır ve genellikle gözümüzde büyüyen bir iştir. Kimi zaman basit bir tadilat yerine ürünü elden çıkartıp yenisini almayı tercih ederiz. Oysa işinin ehli bir usta ile evi yenilemek sorun olmaktan çıkar; bize evimizi güzelleştirmenin keyfini çıkartmak kalır. Bu aşamada, işinin ehli ustalarımız çok önemli bir rol oynuyor. Biz yaşam alanları için güzel fikirler ve çözümler sunan bir marka olarak, işimizin belkemiği ustalarımıza da birçok avantaj sağlamak için durmadan çalışıyoruz. Bu kapsamda ustalarımız ile müşterilerimizi buluşturan yepyeni bir mobil uygulamayı hayata geçirdiğimizi belirtmek isterim. ‘Ustabilir’ mobil uygulamamız, emektar ustalarımız ile evini güzelleştirmek isteyen müşterilerimizin buluşma noktası olacak. Uygulamamız şu ana kadar yaklaşık 10 bin kullanıcı tarafından indirildi. Hem ustaların hem de kullanıcıların ücretsiz olarak faydalanabileceği ‘Ustabilir’in, 2018 yılı sonuna kadar 5 bin ustanın yer alacağı bir pazar yerine dönüşmesini hedefliyoruz. Ustalarımız, ‘Koçtaş Usta Kart’ ile ihtiyaç duydukları ürünleri mağazalarımızdan avantajlı olarak satın alırken, birçok fırsattan da yararlanma şansı elde ediyor ve Ustabilir uygulamamız üzerinden de kendilerine yeni iş fırsatları bulabiliyor”

 

Koçtaş Pazarlama Direktörü Ebru Darip

 

Koçtaş’ın ustalara yönelik çalışmalarından bahseden Koçtaş Pazarlama Direktörü Ebru Darip;

“Müşterilerimizin yaşamları boyunca değişen ihtiyaçları ile beraber hem evleri hem de içindeki eşyalar dönüşüyor. Koçtaş olarak, evi güzelleştirmenin tam kalbinde yer alıyoruz. Koçtaş, evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham alabildiği, evi için neyin güzel ve uygun olduğuna rahatlıkla karar verebildiği, aradığı her türlü çözümü bulabildiği, güzel fikirler sunan bir merkez konumunda. Biz, müşterilerimizin evlerini güzelleştirmeleri için önce hayal etmelerini, sonrasında ise onlara ilham veren çözümler sunarak, evlerinde kendi izlerini, kendi emeklerini, yani kimliklerini yansıtmalarını amaçlıyoruz. Bu noktada müşterilerimizin en büyük yardımcıları da olan ustalarımız bizim için çok değerli. Ustalarımıza sunduğumuz birçok hizmet ve avantajla daima onları destekliyor, yanlarında olduğumuzu vurguluyoruz”

 

Google Play Store Ustabilir Uygulaması İndir

AppStore Ustabilir Uygulaması İndir

 

KOÇTAŞ Ustalarla Müşterileri Buluşturan Ustabilir Uygulamasını Duyurdu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir