Konuş Yazdır Uygulaması İle Konuşarak Not Alın (Android Uygulaması)

Android İşletim Sistemine sahip telefonlar için üretilen Türkçe Uygulamalar listesine sizin konuşmanızı not alan Konuş Yazdır uygulaması da giriş yaptı.

Uygulama geliştirici tarafından Google firmasının Sesli Arama özelliğini kullanarak sizin yaptığınız konuşmayı Not haline getiriyor ve telefonunuza kaydediyor.

Deneme aşamalarından başarı ile çıkan ve hata payı noktasında halen düzeltilmesi gereken noktalar olan uygulama sunduğu pratik kullanım ile sınıfı geçmeyi başarmış durumda.

Türkçe olması ve kullanım sırasında size tüm ayarları Türkçe olarak yaptırabiliyor olması, alınan notun el ile düzeltilebiliyor olması gibi detaylar yazılımın kullanılabilirliğini de arttırmayı başarıyor.

Yazılımı Twitter hesabınız ile de eşleştirmeniz mümkün. Ancak Twitter hesabı ile eşleştirme yaptığınızda yazılım sizden her türlü izni alıyor. Yani kafasına göre Tweet atması, Takipçi eklemesi yada Çıkarması gibi aksiyonlar yapabilme hakkı oluyor. Bu konuda eşleştirme yapmadan önce biraz düşünmenizi öneririz.

Konuş Yazdır Uygulaması sayesinde artık mesaj yazarak not almak dönemi sona eriyor. Listenizi okumanız yetiyor.

Uygulamayı cep telefonunuzdan idirip kurmak için Google Play Market üzerinden  “Konuş Yazdır” diye arama yapmanız yada aşağıdaki link ile bilgisayarınızdan atarak kurmanız mümkündür.

Android Konuş Yazdır Uygulaması
Android Konuş Yazdır Uygulaması

 

 

Konuş Yazdır Uygulaması İle Konuşarak Not Alın (Android Uygulaması)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir