Korkmaz Firmasından Pişirme Ürünlerinde %18 KDV İndirimi

Korkmaz Firmasından Pişirme Ürünlerinde %18 KDV İndirimi

Ülkemizde ciddi bir Pazar payı olan Korkmaz firması Pişirme Ürünleri için yılsonuna kadar geçerli olacak %18 KDV İndirimini başlattı.yorumlar.net

Ülkemizde ciddi bir Pazar payı olan Korkmaz firması Pişirme Ürünleri için yılsonuna kadar geçerli olacak %18 KDV İndirimini başlattı.

Özellikle Küçük Ev Aletleri alanında kendisine belirli bir Pazar oluşturmayı başaran firma yılsonu kampanyasını Aralık ayı gelmeden duyurdu.

Kampanya kapsamında Korkmaz Pişirme Ürünleri 31 Aralık 2017 tarihine kadar %18 İndirimli olarak satışa sunulacak. Yani KDV kadar İndirim yapılmış olacak.

Korkmaz KDV İndirimi

İndirimler Tüm Pişirme Ürünlerinde Geçerli Olacak

Korkmaz tarafından yapılan açıklamaya göre %18 KDV Kadar İndirim kampanyasına dâhil olacak olan ürünler şu şekilde olacak.

  • Tencere ve Tava Setleri
  • Düdüklü Tencereler
  • Çaydanlık Ürünleri
  • Kahve Pişirme Setleri
  • ve diğer tüm Pişirme Ürünleri…

Kampanya kapsamında herhangi bir Korkmaz Satış Noktasına veya Korkmaz ürünlerini satan herhangi bir  Teknoloji Mağazasına uğramanız yeterli olacaktır.

Tabi ki indirimin uygulanıp uygulanmadığını da gittiğiniz satış noktasından sorgulamanız en azından indirimsiz bir yerden ürün alarak zarar etmenizin de önüne geçecektir.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status