Köşeden Köşeye Ekran Tasarımı İle Apple iPhone SE 2 Gelebilir

Henüz Apple cephesinden resmi bir duyuru yapılmamış olsa da Apple iPhone SE 2 modelinin çok yakında Köşeden Köşeye Ekran yapısı ile tüketicinin karşısına çıkması bekleniyor.Henüz cephesinden resmi bir duyuru yapılmamış olsa da   2 modelinin çok yakında Köşeden Köşeye Ekran yapısı ile tüketicinin karşısına çıkması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıllarda Küçük Ekranlı Telefon seçeneği sunmak için tarafından pazara sürülen modeli bazı bölgelerde ciddi satış rakamları elde etmeyi başarmıştı.

Ancak daha sonrasında Apple firması SE serisi için bir devam cihazı üretmedi. Pazarda da şu aşamada iPhone 5S modelinden sonra iPhone 6 ve satışları firmanın alt ürün gamımı oluşturuyor.

 

Apple iPhone SE 2 - Konsept Tasarım

2 Söylentileri Artmaya Başladı

Teknoloji basının son dönemde 2 modeli ile alakalı bazı söylentilerde çıkmaya başladı.

Hatta cihazın modelinde olduğu gibi Köşeden Köşeye bir ekran tasarımına sahip olacağı ekran boyutunun ise 4 veya 5 inç seviyesinde tutulacağı söylentileri artmaya başladı.

Söylentilerin sayısı artmaya başlayınca Concept Creator ekibi tarafından Apple 2 modeli için bir Konsept Tasarım bile hazırlandı. Cihazın tasarımı hazırlanırken modelinden oldukça fazla ilham alındığını söyleyebiliriz.

 

Apple iPhone SE 2 - Konsept Tasarımı

2018 Yılının İlk Çeyreğinde Duyurulabilir

Henüz  SE 2 modeli için resmi bir açıklama yok. Hatta cihazın isminin SE 2 olup olmayacağı bile belli değil. Apple firması bu modeli için iPhone XE gibi yeni bir isimlendirme de yapabilir.

Ancak ürünün pazara çıkması noktasında birçok kişi 2018 yılının ilk çeyreğini işaret etmeye başlamış durumda. Hatta beklentilerin neredeyse tamamı bu yönde.

Apple firmasının 6, 6S ve 7 serilerini yavaş yavaş pazardan çekmesi ve pazarda Uygun Fiyatlı model olarak iPhone SE 2 modelini, üst seviye olarak ise iPhone 8, 8 Plus ve modellerini tutması bekleniyor.

 

  Merakla beklenen iPhone 8 için üretim sorunları
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status