Pasaport Kayıt İşlemleriKulağın Şeklini Alabilen Kulaklık Revols

Kulağın Şeklini Alabilen Kulaklık Revols

Kickstarter’ın yeni projelerinden biri olan Revols, kulağınızın şeklini alabiliyor. Kablosuz, şekil alabilen Revols kablosuz kulaklığın detayları haberimizde.   Günümüzde toplumsal yaşamsa birlikte kulaklık kullanımı bir o kadar arttı. Kulaklık kullanımının artmasıyla birlikte kulaklıkla ilgili sorunlarda yaşanmaya başladı. Başlıca sorunlar arasında kulaktan düşme veya tam oturmadığı için net ses duymada sıkıntılar olabiliyor. En büyük sorun ise kulağa […]


Kickstarter’ın yeni projelerinden biri olan Revols, kulağınızın şeklini alabiliyor. Kablosuz, şekil alabilen Revols kablosuz kulaklığın detayları haberimizde.

 

Günümüzde toplumsal yaşamsa birlikte kulaklık kullanımı bir o kadar arttı. Kulaklık kullanımının artmasıyla birlikte kulaklıkla ilgili sorunlarda yaşanmaya başladı. Başlıca sorunlar arasında kulaktan düşme veya tam oturmadığı için net ses duymada sıkıntılar olabiliyor. En büyük sorun ise kulağa uygun olmayan kulaklıklar yüzünden kulakta ağrılar yaşanıyordu.

Kickstarter üzerinde başlayan Revols projesi, öyle bir teknoloji ki, kulaklık sizin kulağınıza göre şekil alıyor.

Revols kulaklık

Tek tuşla şekil alma işlemi tamam!

Kulağımız parmak izi kadar eşsiz bir yapıda olduğundan her kulaklık her kulağa olamayacağı için sorunlar yaşanabiliyor. Böyle sıkıntılar için geliştirilen estetik bir yapıya sahip olan pürüzsüz yapıda ki Revols, dış kısmında bulunan silikon jel dolu şekil alma başlığıyla kulağınız şeklini rahatlıkla alabiliyor. Kablosuz teknolojiyle çalışan Revols, mobil cihazlardan kontrol ediliyor.

Kulağa takıldıktan sonra tuşa basılmasıyla birlikte şekil alma yaklaşık 60 saniye de tamamlanıyor.  Bu teknoloji sayesinde istediğiniz her ortamda Revols rahatlıkla kullanılabiliyor. Suya, tere ve esnemelere karşı dayanıklı olan kulaklık bununla birlikte dış ortamdaki sesi kesmede diğer kulaklıklara göre mükemmel bir deneyim sunuyor. Bununla birlikte mobil cihazınızdan gürültü kesme ayarlarından dış ortam sesini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Revols’un Genel özellikleri

Revols kulaklıkta Onkyo marka sürücü kullanılıyor ve satın alma işlemlerinde kutuda şarj aletiyle birlikte geliyor. 8 saat pil ömrü olan Revols ekstradan Revols Revive adı verilen şarj paketi ile birlikte ekstradan 6 saat daha fazla kullanılarak toplamda 14 saat kullanılabiliyor.

Normal satış fiyatı 300 dolar olarak belirlenen Revols,Kicstarter’dan en boş paketiyle birlikte  169 dolara alınabiliyor. Satın alma sonrasında ürünün kutu içeriği şöyle: bir adet Revols kulaklık, şarj kablosu, ekstra batarya paketi, kablo yönetme diskleri, ekstra kulak şekli alan başlıklar, 2 adet spor deri ve şık bir taşıma kabı.

Revols kutu içeriği


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status