• TARİH: 24.05.2018
Kurban Bayramı İçinde 9 Günlük Resmi Tatil Kapıda

Kurban Bayramı İçinde 9 Günlük Resmi Tatil Kapıda

Ramazan Bayramı için 9 güne çıkarılan Bayram Tatili için geri sayım sürerken Kültür ve Turizm Bakanı Nabi AVCI şimdiden Kurban Bayramı için de 9 Günlük bir tatil sözü verdi bile. Ramazan Bayramı için son haftayı beklemeden tatil taleplerini değerlendiren ve özellikle turizm sektörünü canlandırmak adına erken bir tarihte 9 Günlük Tatili açıklayan Bakanlar Kurulu önümüzdeki […]yorumlar.net

Ramazan Bayramı için 9 güne çıkarılan Bayram Tatili için geri sayım sürerken Kültür ve Turizm Bakanı Nabi AVCI şimdiden Kurban Bayramı için de 9 Günlük bir tatil sözü verdi bile.

Ramazan Bayramı için son haftayı beklemeden tatil taleplerini değerlendiren ve özellikle turizm sektörünü canlandırmak adına erken bir tarihte 9 Günlük Tatili açıklayan Bakanlar Kurulu önümüzdeki Kurban Bayramı için de süreci 9 gün olarak belirleyecek gibi görünüyor.

Bu sayede özellikle Rusya ile yaşanan sıkıntılar ve Ankara’da yaşanan bombalı eylemler sonrasında düşüş yaşayan Yabancı Turistler yerine artan Bayram Tatilleri sebebiyle yerli turistler tatil beldelerine gidecek zamanı bulabilecekler.

Bakalım Kültür ve Turizm Bakanı Nabi AVCI tarafından ön sözü verilen 9 günlük Kurban Bayramı Tatili ne zaman açıklanacak.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kübra KAYAOKAY
Kübra KAYAOKAY Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status