Kurumsal Aboneler İçin Turkcell Cihaz Kiralama Dönemi Başladı

Kurumsal Aboneler İçin Turkcell Cihaz Kiralama Dönemi Başladı

Turkcell Kurumsal Paket aboneleri için Cihaz Kiralama Dönemi resmi olarak başladı. Kiralar ise Aylık 78 TL’den başlıyor.


Turkcell Kurumsal Paket aboneleri için Dönemi resmi olarak başladı. Kiralar ise Aylık 78 TL’den başlıyor.

2018 Kasım ayından bu yana çeşitli dedikoduları dolaşan Cihaz Kiralama Dönemi resmi olarak başladı ve abonelerinin kullanımına sunuldu.

Turkcell tarafından ilk etapta 21 model Akıllı Telefon kampanyası üzerinden Kurumsal Müşterilerin beğenisine sunulacak. Daha sonraki dönemde ise model sayısının artması bekleniyor.

 

Turkcell Cihaz Kiralama Sistemi

 

En Düşük Kira 78 TL, Kazanç İse %30 Oranında

Turkcell tarafından basına yapılan açıklamalara göre Samsung Galaxy Note 10+ ve iPhone XS gibi modellerinde kiralanabildiği sistemde en uygun kira bedeli 78 TL olacak.

Tabi ki bu rakam önümüzdeki senelerde cihaz bedellerine göre değişiklik gösterecektir.

24 Aylık Kiralama Seçeneği ile tüketici karşısına çıkacak olan Turkcell bu hizmet sayesinde de Kurumsal Hat Abonelerine %30’a varan bir Mali Avantaj sağlayacağını iddia ediyor.

İlk aşamada en az 20 Hattı bulunan Turkcell Kurumsal Abonelerinin faydalanabileceği Kiralama Hizmeti ilerleyen süreçte daha fazla kullanıcıyı da içine alacak şekilde genişletilecek.

Bu arada kiralanan cihazlarda herhangi bir Sim Kilit olmayacak. Yani istenilen operatör ile kullanıma açık olacak. Ayrıca ücretsiz olarak Cihaz Sigortası da sağlanacak. Bu sayede Cihaz Koruma ve Destek süreçleri ve Yardım Masası gibi hizmetler de kullanıcıların beğenisine sunulacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status