La Case De Papel 4. Sezonu 2020 Nisan Ayında

Netflix Platformunun en popüler dizilerinden birisi olan ve 2 sezondan sonra yoğun ilgi ile yeni sezonları çekilen La Case De Papel dizisinin 4. Sezonu için tarih netleşti.

Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre La Case De Papel dizisinin 4. Sezonu 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix platformu üzerinden izlenebilir hale getirilecek.

İlk 2 sezonda İspanya Darphanesini soyan ekibimiz 3. Sezonda ise yakalanan arkadaşları için yeni bir soygun planını harekete geçirip İspanya Merkez Bankasını gözlerine kestirmiş durumdalar.

Yeni isimlerin de dahil olması ile daha kalabalık bir kadroya sahip olan 3. Sezon tam da Kaosun Başladığı yerde sona ermişti.

Netflix 4. Sezon duyurusunu da “Asıl Kaos Şimdi Başlıyor” cümlesi ile duyurdu ve 2 Nisan 2020 tarihinde 4. Sezonun yayına alınacağı bilgisini paylaştı.

 

 

İlk 2 Sezonu İlgi Görünce Devamına Karar Verildi

La Case De Papel dizisi aslında 2 sezon olarak planlanmış ve İspanya Darphanesinin soygununu konu alan bir dizi olarak hayata geçirilmişti.

Ancak Netflix üzerinden ulaşılabilen dizi hem platforma ciddi bir kullanıcı kazandırdı hem de Sosyal medya başta olmak üzere birçok platformda en çok konuşulan dizilerden birisi halini aldı.

Gelen taleplere ve duyulan ilgiye kayıtsız kalamayan Netflix ise dizinin 3. ve 4. Sezonları için çalışmalara başladı. 3. Sezonu Temmuz 2019’da yayınlayan platform 4. Sezon için de 2020 Nisan ayını hedef gösterdi.

 

La Case De Papel 4. Sezon

 

Yeni Sezonlarda Gelecek

İlk iki sezonda İspanya’da yer alan iki önemli kurumu hedef alan La Case De Papel ekibinin önümüzde dönemde yeni sezonlarla izleyici karşısına çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Gelen sızıntılara göre dizinin 5 ve 6. Sezonları ise İspanya dışındaki bir ülkede geçecek ve yine muhteşem bir soygun planı ile karşımıza çıkılacak.

Tabi ki ilk 2 seride ana karakterlerin sabit kaldığı ancak yanlarına ek karakterlerin de girdiğini düşünecek olursak yeni bölümlerde diziye katılacak başka isimleri de yakın dönemde konuşmaya başlarız gibi görünüyor.

La Case De Papel 4. Sezonu 2020 Nisan Ayında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir