Lenova Vibe Z2 Pro Akıllı Telefonla Tanıştınız mı?

Lenovo da akıllı telefon dünyasına girişimlerini hızla devam ettiriyor. Böylelikle son çıkardığı merakla beklenen üstün kalitede yeni akıllı telefon modelini duyurdu.

Vibe Z2 Pro adıyla tanıtılan telefon,  7.7mm metal kasaya sahip ve oldukça şık görünüme sahip. 6-inç büyüklüğündeki 2K ekranı, Snapdragon 801AC işlemcisi ve 4000mAh uzun kullanımlı pili ile akıllı telefonlara harika bir model ekliyor.

Resmi lansmanı gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Vibe Z2 Pro, Lenovo’nun attığı güçlü adımlarından biri olacak. Ürettiği iddialı tasarımı ile dünya markalarının modellerine meydan okuyacak olan Lenova bu ürünle satışlarını arttırarak kara geçeceğe benziyor. 2.5GHz hızındaki işlemcisine ek olarak 3GB RAM ile üstün bir performans sunarak kullanımınıza hareket katıyor.

Mükemmel donanımını 4000mAh kapasiteli pille bütünleştiren ilk telefon olma unvanını da beraberinde getiren cihaz bu yönüyle alıcılarını da arttıracak. 16MP çözünürlüğündeki kamerası ile yüksek kaliteli görüntülere ek olarak 4K video kaydı da gerçekleştirebiliyor. Böylelikle size mükemmel fotoğraflar ve videolar çekme imkanı sağlayarak özel anlarınızı en iyi kalitede ölümsüzleştirmenizi sağlıyor.

Lenova Vibe Z2 Pro
Lenova Vibe Z2 Pro

Android 4.4.2 işletim sistemiyle bomba gibi gelen telefon, çift SIM kart ve 4G desteğini bir arada sunan ilk model olarak karşımıza çıkıyor. Lenova ürettiği telefon ile Samsung Sony gibi rakiplerinin son çıkan telefonlarına rakip olarak görülüyor.  Ayrıca Lenovo büyük telefon sevmeyenler için aynı modelin bazı özellikleri kırpılmış mini versiyonunu da hazırlıyor. Lenova Vibe Z2 Pro en kısa zamanda teknoloji raflarında olacak, 500 dolar civarı bir fiyatının olacağı söyleniyor.

Lenova Vibe Z2 Pro Akıllı Telefonla Tanıştınız mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir