Lenovo Akıllı Telefon Alarak Dominik Cumhuriyeti Seyahati Kazanabilirsiniz

1 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Lenovo Akıllı Telefon alanlara yönelik başlatılan bir kampanya ile 2 kişi Dominik Cumhuriyetinde tatil yapma imkânına sahip olacaklar.

Kampanya kapsamında çekilişe katılabilmek için 1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında Vatan Bilgisayar, Media Markt veya TeknoSA mağazalarından Lenovo Moto Z, Lenovo Moto Z Play veya Lenovo P2 modellerinden birisini satın almış olmanız gerekiyor.

Alınan ürünlerin fiyatları üzerinden, her 250 TL’de 1 Çekiliş Hakkı olacak şekilde kullanıcılara çekiliş hakları verilecektir. Her müşteri için ise Max. 6 Çekiliş Hakkı verilecektir.

 

Lenovo Akıllı Telefon Ailesi

 

Başvurular İnternet Sitesi Üzerinden

Lenovo Dominik Cumhuriyeti Tatili için ürünü satın aldıktan sonra www.lenovomotodominikmacerasi.com adresi üzerinden başvurunuzu yapmanız ve sonrasında yapılacak olan çekilişin sonuçlarını beklemeniz gerek.

31 Mayıs 2017 tarihinde sonlanacak olan kampanyaya katılabilmek için ürünü Mayıs ayı içerisinde, belirtilen satış noktalarından satın almış olmanız, ürünün faturasını ve diğer istenen bilgileri web sayfası üzerinden Mayıs ayı sonuna kadar Lenovo firmasına iletmiş olmanız gerekmektedir.

Çekiliş sonucunda kazanan talihli seçtiği 1 kişi ile birlikte belirlenen şartlar ve tarihler altında Dominik Cumhuriyetine gitme şansı yakalayacaktır.

 

Lenovo Moto Z Ailesi ve Modları

 

Editör Yorumu: Sayı Düşük Olmuş

Lenovo firması güzel bir Yaz Kampanyası başlatmış. En azından bu sene için tatile çıkamayacak olan bir çifti veya 2 arkadaşı alıp Dominik Cumhuriyetine götürecek.

Ancak Lenovo firmasının kampanya kapsamında sadece 2 kişiyi tatile göndermesi bize göre biraz düşük kalmış. Misal 1 çift yerine 5 ya da 10 çifti tatile gönderiyor olsa idi kampanyaya olan ilgi daha fazla olabilirdi.

Bakalım Mayıs ayı içerisinde Lenovo Akıllı Telefon modellerine olan ilgi kampanya sayesinde yükselecek mi, yoksa pek fazla ilgi olmadan kampanya süreci sonlanacak mı? Bunu da zaman gösterecek.

 

Kampanya detayları ve diğer bilgiler için www.lenovomotodominikmacerasi.com adresini 1 Mayıs tarihinden sonra ziyaret edebilirsiniz.

Lenovo Dominik Cumhuriyeti Tatili

Lenovo Akıllı Telefon Alarak Dominik Cumhuriyeti Seyahati Kazanabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir