Lenovo Akıllı Telefon Modelleri Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Lenovo Akıllı Telefon Modelleri Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Uzun süredir sadece belli pazarlarda satış yapan Lenovo, Akıllı Telefon Modellerini artık Türkiye Pazarında da satmaya başlayacak. Önümüzdeki günlerde bir Tanıtım Etkinliği yapması beklenilen Lenovo Türkiye’nin ilk etapta 2 veya 3 modelini Türkiye Pazarında satışa sunması bekleniyor. 2015 yılının ortalarına doğru ise geniş bir ürün çeşitliliği ile Lenovo Akıllı Telefon Modelleri Türkiye Pazarında resmi olarak […]yorumlar.net

Uzun süredir sadece belli pazarlarda satış yapan , Akıllı Telefon Modellerini artık Türkiye Pazarında da satmaya başlayacak.

Önümüzdeki günlerde bir Tanıtım Etkinliği yapması beklenilen ’nin ilk etapta 2 veya 3 modelini Türkiye Pazarında satışa sunması bekleniyor.

2015 yılının ortalarına doğru ise geniş bir ürün çeşitliliği ile Akıllı Telefon Modelleri Türkiye Pazarında resmi olarak satışta olmuş olacak.

Lenovo

KVK, Turkcell ve İndeks Bilgisayar Satışları Yönetecek

Yapılan duyurular ile bu sene KVK, Turkcell ve İndeks Bilgisayar ile anlaşmalar yapıldığı bilgisi pazara verilmişti. Gelen Mobil Telefon haberleri ile de bu anlaşmaların detayları da ortaya çıkmış oldu.

Sözleşmeli Satışta Turkcell ile ilk olarak pazara çıkması beklenilen Lenovo Akıllı Telefonların servis noktaları olarak ise KVK üzerinden işlem görmesi bekleniyor.

Yine Satış ve Dağıtım Noktasında ise hem KVK hem de İndeks Bilgisayar tam yetkili olacak gibi görünüyor.

Lenovo Akıllı Telefon Modelleri Türkiye’de Satışa Çıkıyor
Lenovo Akıllı Telefon Modelleri Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Motorola ve Nexus 6 Türkiye’de Satışa Çıkacak mı?

Lenovo’nun Türkiye Pazarında Akıllı Telefon satışına başlaması ile Motorola ve buna bağlı olarak Nexus 6 modelinin pazara girip girmeyeceği konuşulmaya başlanmış durumda.

Ancak Nexus 6 serisinin tarafından pazara sürülmeyeceği belirtmekte fayda var. Bu sebeple de Lenovo Ürünlerinin pazara girmesinden ötürü Nexus 6 satışına başlanacağı haberleri de boşa düşüyor.

Ancak Motorola firmasının Nexus 6 için Türkiye Pazarında bir satış aksiyonu yapacağı daha önceki dönemlerde gelen haberler arasında.

Ancak hem hem de Motorola Nexus 6 ne zaman Türkiye’de satışa çıkacak henüz netleşmiş değil.

 

Motorola Nexus 6 Türkiye Satışı
Motorola Nexus 6 Türkiye Satışı

  Lenovo Vibe X2 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status