Lenovo LePhone K860 İle Akıllı Telefon Pazarına Giriyor

Lenovo tarafından tanıtımı yapılan LePhone K860 modeli firmanın daha önce başarısızlıkla sonuçlandırdığı atılımlarının aksine daha başarılı bir model olması umudu firmanın cihaza verdiği önemi de arttırmasına sebep oluyor.

1.4 Ghz’lik 4 Çekirdekli Exynos İşlemci Chipsetini kullanarak Samsung Galaxy S3 ile aynı işlemci ailesi ile pazara çıkmaya hazırlanan Lenovo LePhone K860 modeli 1 GB Ram ve 4 GB Dahili Bellek ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Lenovo LePhone K860 Model Akıllı Telefonu Tanıtıldı
Lenovo LePhone K860 Model Akıllı Telefonu Tanıtıldı

 

5 inç boyutunda HD ekran yapısına sahip olacak olan Akıllı Telefonda ayrıca 8 MP arka ve 2 Mp ön kamera kullanılmış durumda. Buda görüntülü görüşme ve diğer ön kamera işlevlerinin diğer birçok modelden daha başarılı olmasının önünü açmış oluyor.

Firma elbette ki cihazı tanıtırken Fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı konusunda net bir bilgi vermedi. Ancak uzunca bir süredir Mobil Pazarda görünmeyen Lenovo firmasının yavaş ama emin adımlarla ilerleyeceğine kesin olarak bakabiliriz.

Tahmin yürütmek gerekirse bu boyut ve işlemcideki bir cihazın muadilleri gibi 1700 – 2500 TL gibi bir rakam aralığından satılmasını muhtemel gibi görünüyor. Ancak Lenovo firması kardan biraz kısarak pazarda isim yapmak için fiyatı aşağıda çekebilir.

Bu arada firma tarafından seçilen ismin Türkiye’de BİM mağazaları tarafından kullanılıyor olması cihazın ülkemizde satışında da oldukça eğlenceli çalışmaların yapılacağını şimdiden belli ediyor.

Bir Cuma günü BİM tanıtımlarında LePhone K860 isimli bir cihaz görürseniz eğer o Lenovo tarafından üretilen bir cihazdır. BİM tarafından üretilmemiştir.

 

 

Lenovo LePhone K860 İle Akıllı Telefon Pazarına Giriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. ne o bim tarafından üretilmiş olması ihtimali zorunuzamı gidiyor vah vah.

    Cevapla
    • BİM tarafından üretimi yapılan bu tarz bir ürün olursa emin olun ilk olarak biz sitemize taşır ve kendilerini tebrik ederiz. Firmaların kendi kazançları için ne yaptıkları veya yapmadıklarının bizim için bir önemi yok. Eğer bir gelişim sağlamış ve ülkemize bir katkıları olmuşsa sonuna kadar da yanında dururuz. Farklı ürünleri kendi adına ayrı isimlerle paketleterek üretmek ve satmak üretim değildir. Sadece Satış ve Pazarlamadır.

      Cevapla