Lenovo P70t Modeli İle 46 Gün Şarjı Giden Android Telefon

Lenovo dünyadaki Notebook Liderliğinin üstüne birde Mobil Platformda 3. Büyük Akıllı Telefon Üreticisi olmayı başardı. Şimdi ise gözünü daha yükseklere dikmiş durumda.

Lenovo P70t modeli yakında tanıtılacak. 4.000 mAh’lik bir batarya ile son kullanıcıya sunulması beklenilen modelin 46 Günlük Bekleme Süresine ulaşması bekleniyor. Bu süreye de Android İşletim Sistemi için yeni bir rekor diyebiliriz.

 

46 Gün Bekleme Süresine Sahip Android Telefon

Motorola alımından sonra Mobil Cihaz üretimine daha fazla ağırlık vermeye başlayan Lenovo firmasının yavaş yavaş yeni modeller ile atağa kalktığını görebiliyoruz.

Pazara sürülmeye hazırlanılan Lenovo P70t modeli de bu cihazlar arasında kendisine yer bulmuş durumda.

MediaTek firmasına ait 64 Bit ve LTE Destekli İşlemci ile pazara çıkacak olan modelde 1 GB Ram Bellek ve 8 GB Dahili Depolama alanı tercih edilmiş durumda.

5 inçlik 720*1280 piksellik HD Ekrana sahip olacak olan Lenovo P70t serisi asıl önemli adımı 4.000 mAh’lik batarya ile yapmış olacak.

5 MP Ön Kamera ve 13 MP Arka Kameraya sahip olan modelde 32 GB’a kadar arttırılabilir Mikro SD kart desteği de kendisine yer bulmuş durumda.

Lenovo P70t Modeli İle 46 Gün Şarjı Giden Android Telefon
Lenovo P70t Modeli İle 46 Gün Şarjı Giden Android Telefon

5.000 mAh’lik Bataryası İle Gionee Marathon M3 Halen Lider

Kasım ayında tanıtımı yapılan ancak henüz satışına başlanmayan Gionee Marathon M3 modeli de 5.000 mAh’lik Batarya Değeri ile karşımıza çıkmıştı.

Lenovo cephesinin 46 Gün Bekleme Süresi olarak lanse ettiği 4.000 mAh’lik Bataryaya rağmen Gionee Marathon M3 5.000 mAh’lik batarya ile 33 Gün Bekleme Süresi sözü vermişti.

Gionee-Marathon-M3
Gionee-Marathon-M3

 

İki ürünün de henüz pazara çıkmamış olması sebebiyle Gionee Marathon M3 ve Lanovo P70t modellerini karşılaştırmak henüz mümkün değil.

Ancak Android 5.0 Lollipop Desteği ile birlikte yapılacak olan düzenlemeler ile hem Gionee Marathon M3 hem de Lenovo P70t modelinin en azından 1 Günü Zor Kurtaran Akıllı Telefon ailesinden uzak modeller olacağını söyleyebiliriz.

Lenovo P70t Modeli İle 46 Gün Şarjı Giden Android Telefon

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir