Lenovo Think Pad X1 bilgisayarı sizlerle buluşturuyor

Lenovo bilgisayar ve akıllı telefon üretiminde son zamanlarda pazardan payını almış önemli bir marka haline gelmiştir. Ürettiği yeni bilgisayar ile gün boyunca 8,2 saate kadar şarjla çalışma fırsatını size sunuyor. Ayrıca pilin hızlı şarj edilmesini için, Lenovo RapidCharge teknolojisini kullanarak 35 dakikada pilin %80’ini şarj edebiliyorsunuz. Sağladığı bu kolaylıkla saatlerce priz başında beklemek zorunda kalmıyorsunuz. İşletmelerin kendilerini dünyanın herhangi bir yerinden yönetebilmesini, koruyabilmesini, onarabilmesini ve bulabilmesini sağlayan Intel vPro teknolojili ilk Ultrabook’lardan biri olma özelliği taşıyor.

ThinkPad Precision Klavye altı satırlı, sıvıya dayanıklı klavyede tuşlar, kolayca yazı yazmanızı sağlayarak yazdığınız yazıların doğruluğunu da arttırır. Ayrıca alttan aydınlatmalı klavye ile karanlık ortamlarda ışığa ihtiyaç duymadan kolaylıkla kullanım sağlayabiliyor. Parmak izi okuyucusu ile tek dokunuşla hızlı ve konforlu bir şekilde bilgisayara erişimi kolaylaştırıyor ve güvenlik açısından size güvenirlik sağlıyor. Dolby Home Theater v4Intel HD grafikler ve HDMI çıkışı ile mükemmel ses çıkışını ve harika bir görüntü kalitesi sağlıyor.

Lenovo Think Pad X1
Lenovo Think Pad X1

Karbon fiber kaplama kafesi ile cihazın sağlamlığı artıyor. Güçlendirmeli karbon fiber devrilme kafesi, X1 Carbon sağlamlığını en üst düzeye çıkarıyor ve buna rağmen taşınabilirlik özelliğini olumsuz yönde etkilemiyor.

Enerjiden ve enerji sarfiyatı maliyetlerinden tasarruf ederek hem çevreye hem de bütçenize katkıda bulunmanızı sağlıyor. Ayrıca çift havalandırma ızgarası ve yeni 2012 fan kanadı tasarımı ile hava akışını %28 artırıyor ve toz birikmesini en az seviyeye kadar indiriyor. ThinkPad modelleri sistem sıcaklıklarını en aza indirerek daha yüksek işlem performansı ve sistem güvenilirliği sizlere sunuyor ve sistemin hizmet ömrünün de uzamasını sağlıyor.

Lenovo Think Pad X1 bilgisayarı sizlerle buluşturuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir