Pasaport Kayıt İşlemleriLenovo ve NEC Birlikte Dünya Akıllı Telefon Pazarına Hazırlanıyor

Lenovo ve NEC Birlikte Dünya Akıllı Telefon Pazarına Hazırlanıyor

Uzunca bir süredir Akıllı Telefon alanında söz sahibi olma düşüncesini içinde barındıran ve bir ara BlackBerry ile flört eden Lenovo şimdilerde de Japon Mobil Devi NEC ile görüşmelere başlamış durumda. Genelde Japonya içine ürün üreten ve Uzak Doğu Pazarında adından söz ettiren bir firma olan NEC Mobile son dönemde bazı ekonomik sıkıtılar ile yüzleşmek durumunda […]


Uzunca bir süredir alanında söz sahibi olma düşüncesini içinde barındıran ve bir ara BlackBerry ile flört eden şimdilerde de Japon Mobil Devi NEC ile görüşmelere başlamış durumda.

Genelde Japonya içine ürün üreten ve Uzak Doğu Pazarında adından söz ettiren bir firma olan NEC Mobile son dönemde bazı ekonomik sıkıtılar ile yüzleşmek durumunda kalmış ve hedeflerini aşağılara çekmişti.

ile BlackBerry arasında süren görüşmelerden sonra BlackBerry OS 10 ve BlackBerry Z10 modelleri ile nefes alan BB firmasının çekilmesi ile son bulan süreçten sonra rotayı farklı firmalara çevirmiş durumda.

Mobil Teknolojiler alanında sadece ile varlığını sürdürmek istemeyen firmanın iyi bir anlaşma ile Lenovo Mobile olarak da pazarda yer edinmesi sürpriz olmayacaktır.

  Akıllı Telefon Dünyasında Gelişim Süreci Hızlandı
Lenovo ve NEC Birlikte Dünya Akıllı Telefon Pazarına Hazırlanıyor
Lenovo ve NEC Birlikte Dünya Pazarına Hazırlanıyor

ve serileri ile pazara çıkması muhtemel olan Lenovo firmasının NEC hakkındaki çalışmaları da yakında belli olacaktır.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status